TopStar

2. června 2018 08:00

Natáčet na mol? Tyhle hvězdy se toho rozhodně nebojí

Věděli jste, že dospělý představitel Harryho Pottera si troufl nejednou stoupnout před kameru opilý? A při natáčení filmu ‚‚Kámoši až na dno lahve‘‘ si herečka Anna Kendrick vyžádala celou lahev, protože jinak by svou roli zkrátka nezahrála? A nebyli sami. Pojďme se podívat na herce, kteří se při natáčení pořádně zřídili.

Daniel Radcliffe 28 let

Analgetika jsou hercovým nejlepším přítelem. Právě tyto tabletky ho zachraňují před šílenými bolestmi hlavy. Předtím než se představitel Harryho Pottera obrátil na lékaře se ale rozhodl léčit alkoholem. A právě proto se stal už v brzké pubertě na alkoholu závislým. V průběhu natáčení filmu ‚‚Harry Potter a princ dvojí krve‘‘ z roku 2009 byl Daniel na place permanentně v lehkém opojení, což sám dobrovolně přiznal. Nakonec se ale bolesti hlavy natolik rozrostly, že alkohol už nepomáhal a Radcliffe se tak rozhodl s ním skoncovat.

Jennifer Lawrence 27 let

Při natáčení filmu ‚‚Hunger Games: Vražedná pomsta‘‘ z roku 2013 se Jennifer zkrátka nudila. A tak se rozhodla zahnat nudu alkoholem. Když sama vyprávěla o natáčení druhé části kultovního trháku, přiznala, že vypila litry Pia Colady.

Anna Kendrick 32 let

Když se díváme na film ‚‚Kámoši až na dno lahve‘‘ z roku 2013, zdá se, že hlavní hrdinka Anna Kendrick je tam permanentně opilá. A ono tomu tak skutečně bylo. Při natáčení nalévali hercům nealkoholické pivo, ale jak jen začínaly revize prvních záběrů, nikdo hlavním hrdinům nevěřil. Proto se štáb na popud herců rozhodl, že je opije. A nebyla to jedna sklenička, šlo o pořádnou dávku alkoholu.

Shia LaBeouf 31 let

A jak jinak by měl herec natáčet film pod názvem ‚‚Země bez zákona‘‘ než opilý? A ne, nešlo o rum s kolou či pivo, jednalo se o Moonshine, pořádně silnou lihovinu, kterou pili i hrdinové filmu. ‚‚Dělal jsem to kvůli své roli!‘‘ hájil se herec. ‚‚Každé ráno jsem díky tomu byl ideálně opuchlý. To se nestane díky žádnému make-upu.‘‘


Přečtěte si také