TopStar

7. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Natali Ruden: Pořád myslím na DiCapria!

Módní návrhářka Natali Ruden se narodila na Ukrajině, žije v Čechách a nejvíc ze všeho miluje Ameriku 20. let. Její poslední módní přehlídku inspiroval film Velký Gatsby.

Téma přehlídky, která se konala po skončení Film Festival Tennis Cupu, se tedy do Karlových Varů báječně hodilo. „Většina mých modelů má určitý dramatický tón. Zaměřila jsem se hlavně na detaily,“ říká návrhářka.

„Ve filmu Velký Gatsby mě nadchly úžasné kostýmy, luxusní scény a dokonalé šperky. A samozřejmě Leonardo DiCaprio, do toho jsem se asi zamilovala,“ přiznala Natali Ruden, která na akci dorazila v upnutých šatech a předvedla naprosto dokonalou figuru.

„Doporučuji všem ženám obléct si na večírek šaty ve stylu 20. let. Pak budete naprosto in. Ale pozor, vybrat správný outfit je velice náročné. Můžete lehce sklouznout do laciného stylu! Nesmíte si obléct levné třpytivé šaty, které by mohly působit prvoplánově. Investujte do své róby! Nechte si ušít model z kvalitní drahé látky a doplňte ho pravými šperky. Jenom tak pak budete za hvězdu,“ dodává Natali Ruden.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také