TopStar

1. srpna 2023 00:00

Jana Fikotová

Návod na krásu podle Daniely Peštové

Topmodelka Daniela Peštová (43) má dokonalou postavu, a to má za sebou neuvěřitelné tři porody. Dokonce s chutí i zahřeší.

Přesto, že většina modelek svou kariéru končí před třicítkou, Daniela patří mezi hrstku těch, které jsou žádané i nadále. „Akorát měním druh zakázek a místo plavek propojuji svou tvář s kosmetikou,“ přiznala Peštová, která je s věkem stále krásnější.

A co je za jejím mladistvým vzhledem? „Rozhodně si nedělám vrásky z pár vrásek. Nejlepší prevencí je opravdu kvalitní pleťová kosmetika, která se musí doplnit správnou životosprávou. Hodně piji vodu a zásadně nekouřím. Pokud se člověk špatně stravuje a žije nezdravě, nepomůže mu ani drahý krém.“

Jako každá žena i Daniela miluje módu. „Důležité je, abych se v ní cítila dobře. Pokud se mi líbí nějaké oblečení, nehledím, zda je trendem letošní sezony. Nepohrdnu ani konfekcí. V kosmetice neodolám rtěnkám.“

Štíhlou postavu si udržuje modelka sportem a pokud zatouží po sladkém či tučném jídle, rozhodně si to nevyčítá. „S chutí si dám i vepřo a zelo, ale knedlík vynechám, protože ho ani nejím. Na sladké jsem nikdy nebyla, ale pokud mě chuť na ně přepadne, klidně sním na posezení i tři míši a na ně tři brumíky. Hlavu si s tím nelámu,“ přiznala své sladké tajemství Daniela Peštová, která je nejen zastánkyní zdravého životního stylu, ale velkou bojovnicí proti domácímu násilí.

"Jde o mou srdeční záležitost. Myslím si, že je velmi důležité, aby se o této problematice hovořilo. Žádná žena si nezaslouží špatné zacházení. Muži by měli ženám sebevědomí zvyšovat a ne jim ho snižovat," dodala modelka.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také