TopStar

21. července 2018 15:00

Návrat do minulosti: Hvězdy, které se oblékají staromódně

Všechny naše hrdinky nejsou jen slavné hvězdy, ale i módní ikony současnosti. I přesto se o nich tvrdí, že jsou občas přehnaně staromódní a sem tam se jim ten outfit skutečně nepodaří. Co si myslíte vy?

Jennifer Lopez

JLo se může pochlubit nebývalou postavičkou, ale se vkusem a citem pro detail už je to trošku horší. Lascivní sexualita, nevkusné potisky, průsvitné outfity... To vše dopomohlo zpěvačce k prvním příčkám na seznamu nevkusně a lacině oblečených hvězd.

Beyoncé

Zpěvačka se zasekla v éře začátku tisíciletí a zdá se, že společně se svou kolegyní z oboru Jennifer Lopez mají sklad outfitů z let 1990 až 2000, které si nadšeně vyměňují.

Sarah Jessica Parker

Sarah má jiný problém než její předešlé kolegyně. Ten problém se nazývá Carrie Bradshaw. Za 20 let v roli žurnalistky, která hledá lásku ve velkoměstě, se herečka natolik ztotožnila se svou rolí, že si vlastně adoptovala její styl i outfity. Carrie se už na svou dobu oblékala dost zvláštně, proto dnes působí modely o to staromódněji.

Kate Middleton

Vévodkyně z Cambridge se nedopouští žádných módních faux pas a striktně se drží královského předepsaného dress codu. Výsledek je ale dost často nudný. Kabáty a šaty unylých barev, babiččiny lodičky a kozačky, kožešinové čepice a podobné doplňky proměňují Kate v ženu neurčitého věku. Přitom vypadat moderně může dáma i přes tvrdá pravidla monarchie.

Britney Spears

Další oběť surové módy začátku tisíciletí. I přesto, že od té doby uběhla už řada let, Britney se neodpoutala od svých zářivých šatů krasobruslařek. Stačí si vzít brusle a začít obrážet světová mistrovství.

Lady Gaga

V polovině prvního desetiletí nového milénia se tato kontroverzní zpěvačka proslavila. Její "freak style" byl neoddělitelnou částí její osobnosti. Jako celek to působilo velmi organicky a atraktivně. Později se dala zpěvačka na ‚‚lidštější‘‘ outfity a stala se tak jednou z nejlépe oblékaných hvězd současnosti. V loňském roce se ale Gaga rozhodla navrátit ke staré image. Dnes už to ale není vůbec originální a zpěvačce ‚‚retro‘‘ rozhodně neprospívá.


Přečtěte si také