TopStar

14. listopadu 2017 01:00

Návrat Spice Girls na scénu?

Od té doby, co se jedna z nejoblíbenějších dívčích kapel rozpadla, uběhlo mnoho let. V roce 2001 se zdálo, že dámy už na hudebním poli působit nebudou, i přesto se ještě třikrát pokoušely o znovuobnovení pěvěcké kariéry. V roce 2007, 2012 a 2016. V loňském roce se podařilo navrátit pouze tři bývalé členky. Největším odpůrcem byla Victoria Beckham. I přesto je podle britského tisku šance na novou spolupráci celé kapely. Hlavní iniciátorkou celého projektu se stal

Podle britského portálu The Sun se o nápadu spojit kapelu znovu mluvilo už od léta. Samozřejmě v tajnosti. "Všechny společně budou zapojeny do mnoha projektů, mezi které se řadí i nové album a dokumentární film v roce 2018. Souhlas Victorie byl pro všechny nečekaný, protože právě ona byla vždy největším odpůrcem nějakého návratu kapely," cituje The Sun anonymní zdroj.

Bývalý kolega dívek zmiňuje, že ještě před rokem byly vztahy mezi dívkami dost napjaté, celou situaci však odlehčil rozvod Mel B a narození syna Geri Halliwell. "Společné plány se nyní upravují, je tu mnoho problémů, protože všechny členky jsou extrémně zaneprázdněné. Je velmi náročné sjednotit jejich čas, ale tým, který se celým návratem kapely zaobírá, dělá vše možné i nemožné a je rád, že se to už rýsuje," dodává zdroj.

Konkrétní datum alba i televizního pořadu prozatím známo není. Připomeňme si tedy, jak od roku 1994 zpěvačky okořenily světovou hudební scénu a staly se tak popovými ikonami.

Ačkoli dívky vydaly jen tři alba, jejich popularita se rozrostla do všech koutů světa. Na atraktivitě jim přidala i typizační odlišnost. Každý si mohl najít ten svůj typ. Každá z dívek byla jiná jak vnějšími, tak charakterovými rysy.

Ginger Spice (Geri Halliwell) se od showbyznysu oddělila a žije si poklidný život s automobilovýmn závodníkem Christianem Hornerem. Sporty Spice (Mel C) se hudbě věnuje dodnes, tudíž pro ní návrat na pódium s kapelou nebude takovou změnou. Scary Spice (Mel B) v showbyznysu zůstala rovněž a její kariéra se rozrůstala dále, v osobním životě se jí ovšem tolik nedařilo. Baby Spice (Emma Bunton) se na dráze zpěvačky dlouho neohřála a nyní je součástí oděvního průmyslu. No a nakonec nejznámější jméno Victoria Beckham. Ta žije spořádaný život po boku světoznámého manžela a věnuje se tomu, co jí šlo vždy nejlépe – modelingu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také