TopStar

13. dubna 2018 11:25

Ilona Blašková

Navrhářka Tatiana Kovaříková předvedla svou novou kolekci na jaro-léto

Každý kdo zná modely naší přední české návrhářky Táni Kovaříkové, už se nemohl dočkat na její novou kolekci na letošní jaro a léto.

No a je to tady! Na jaký svůj nápad je návrhářka pyšná? „Tak já mám v každé své kolekci své favority, anebo důvod proč jsem to takhle postavila. Tentokrát jsem udělala trošku barevnější kolekci. Na začátku jsem postavila pastelové barvy, které jsem snad ještě nepoužila a na závěr černé modely. Když dělám večerní šaty tak pro mě je černá barva nejelegantnější. Ale teď mám favority stříbrné šaty. Ty se líbí úplně vše,“ prozradila Táňa.

Každý rok vymyslet něco originálního je asi náročné. Kde tedy bere nápady? „Je to celkem těžké. Někdy mám pocit, že už nic nevymyslím. Ale je pravda, že mě inspirují hodně materiály. A jak ráda cestuji, tak se tak koukám kolem sebe a sbírám ty vjemy. A pak když je potřeba, tak ze mě něco vypadne. Já vím, ono to zní hrozně, ale takhle navrhuji,“ řekla návrhářka.

Znáte to, ženy s příchodem jara a léta začínají tak trochu bláznit. Drží detox, diety a sháníme nové kousky do šatníku. Takže, co se podle Táni nosí? „Každý návrhář má na to trošku jiný názor. Dle mého vidění šaty. Jsou na to normální nošení. Modely, které mají volán nebo romantizující prvek. A v módě jsou barvy - lososová, šeříková, bílá a samozřejmě moje černá,“ radí Tatiana Kovaříková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také