TopStar

16. března 2018 07:50

Ilona Blašková

Návrhářka Zuzana Kubíčková svými modely vždy vyvolá rozruch

O jejích modelech sní snad každý muž i žena v těch nejintimnějších představách. Muži o tom, jak se v nich budou jejich ženy vlnit a ženy, jak v nich rozpálí své muže. Návrhářka Zuzana Kubíčková svými modely vždy vyvolá rozruch – hedvábí, krajky, průhledné materiály. Vy, už teď pár dnů před Prague Fashion Weekem můžete nahlédnout do jejího ateliéru.

Přehlídky a modely Zuzany Kubíčkové, to je jednoduše oslava ženství ve všech podobách. Poslední kolekce, kterou prezentovala minulý rok na týdnu módy, se stala jasnou královnou. Ale co si budeme povídat. Tyto modely jsou spíše mistrovskými díly, ve kterých do práce asi nepůjdeme.

Zuzka se rozhodla, že tento rok udělá své modely civilnější a navrhne základní kusy do dámského šatníku. Chce vytvářet nadčasový šatník, který nepodléhá trendům. Je založen na klíčových, klasických kouscích dámského šatníku, které mají místo v našich skříních už několik let. Jako jsou např. klasické pouzdrové šaty, trench coat nebo pouzdrová sukně. Cílem je, aby vše bylo kvalitně zpracováno a hlavně to dobře sedlo. Pustit se do nového způsobu výroby bylo pro Zuzku velkou novinkou. U předchozích kolekcí byla zvyklá improvizovat i během samotné výroby, až do poslední chvíle.

Hodně, plánovat, mít vše pořádně spočítáno. I to sebou nese nová kolekce. Naštěstí má doma Zuzka svého muže a ten už se postará, aby to všechno sedělo. „On je muzikant. Taková civilnější práce je, že je produkční. Řešíme spolu všechno. On je můj nejbližší parťák, co se týká práce. Protože se každý den potkáváme a řešíme to spolu. Hodně mi se vším pomáhá,“ řekla návrhářka.

Na nové kolekci se pracuje už od listopadu a do týdne mody bude jistě hotová. Musí!

Sdílejte článek