TopStar

23. července 2018 12:00

Nazí a žhaví: Hvězdy, které se svlékly přímo na pódiu

Umělci jsou schopni v podstatě čehokoli. Právě proto jsou to umělci, aby překvapovali a šokovali. Vybrali jsme hvězdy, které se bez jakéhokoli pozastavení svlékly přímo na pódiu. A věřte, nejde o žádný Photoshop.

Red Hot Chilli Peppers

‚‚Nahá‘‘ show, při které na sobě nemajjí muzikanti téměř nic krom ponožek na strategických místech. Právě to se stalo vizitkou této kapely. Jejich úplně první turné proběhlo roku 1983 a právě při něm se rozhodli rozpálit publikum bez oblečení. Čas od času tento výstřelek banda provozuje a užívá si nadšené ovace. Každý fanoušek tedy netrpělivě očekává, zda půjde právě o ten koncert, kde se kluci svléknou.

Courtney Love

Vdova po frontmanovi kapely Nirvana Kurtu Cobainovi nikdy nebyla skromná. Roku 2011 Courtney při svém vystoupení v brazilském São Paulo zkrátka odhodila top a rukou ukázala na svou bradavku.

A nebylo to poprvé. O rok dříve se objevila úplně nahá před novinářem New York Times , později ale svého výpadku litovala a dokonce se omluvila. Řekla, že za všechno mohou její antidepresiva a alkohol. No a roku 1999 zpívala na koncertu v bostonském divadle nahoře bez.

Iggy Pop

Kmotr punku se objevoval na pódiu bez kalhot více než často. Právě tak se podle něj správná rocková hvězda měla chovat. Podívejte se třeba na jeden z nejznámějších koncertů z roku 1977 v Olympia Paris.

Před sedmi lety došlo k faux pas na koncertu, kdy se Iggymu udělalo špatně a vyzvracel se do publika v newyorském klubu Ungano‘s. A na tomto koncertu vytáhl svůj penis a jednoduše ho položil na elektrickou kytaru. To přišlo fanouškům moc a legenda sklidila pořádnou dávku kritiky.

Madonna

Jak bychom mohli zapomenout na královnu popu. Za posledních 30 let jsme viděli nahou Madonnu častěji než je reálné spočítat. Ta i teď nadšeně demonstruje před fotografy a fanoušky své tělo. Tak třeba na koncertu v Istanbulu z roku 2012 ukazovala zpěvačka po celou dobu vystoupení bradavky.

Roku 2015 na předávání cen Grammy si Madonna nečekaně vyhrnula sukni a předvedla všem své pozadí potažené síťovanou látkou. Později pohoršeně přiznala, že nevěděla o tom, že novináři stále ještě fotí a jednoduše si upravovala šaty. No, nevíme, kdo by měl být pohoršen více...

Lady Gaga

Zpěvačka se svlékla roku 2013, když se objevila na pódiu jednoho londýnského klubu v dlouhých bílých šatech. Jak se atmosféra uvolňovala, Gaga se dostávala do stále hlubší extáze a na konci si úplně šaty svlékla.


Přečtěte si také