TopStar

23. srpna 2018 10:35

Markéta Škorňová

To ne! Populární sitcom Teorie velkého třesku se blíží ke konci

Milovníci slavného amerického sitcomu Teorie velkého třesku truchlí! Dvanáctá sezóna, která se začne v Americe vysílat 24. září a skončí v květnu 2019, bude tou úplně poslední!

Fanoušci potrhlého fyzika Sheldona Coopera (Jim Parson), Leonarda (Johnny Galecki), servírky Penny (Kaley Cuoco) a Howarda (Simon Helberg) s Rajeshem (Kunal Nayyar) jsou v slzách. Oblíbený sitcom, který sleduje životy více či míně potrhlých fyziků, si zamilovali diváci po celém světě. Nyní je však už jisté, že dvanáctá série bude tou poslední.

Hlavní představitelé si za dobu natáčení komediálního sitcomu vydělali pořádný balík. Za jednu epizodu inkasoval každý z herců neuvěřitelný 1 milion dolarů! Mezi šťastlivce však nepatřily kolegyně Mayim Bialiková a Melissa Rauchová, které působily v rolích Amy a Bernadette. Jejich kolegové se však zachovali jako opravdoví parťáci a požadovali zvednutí platu pro Mayim a Melissu.

Každý z pětice herců se tak vzdal 100 tisíc dolarů za epizodu, které dostaly herečky. Ty za jeden díl tak inkasovaly krásných 450 tisíc dolarů.

Podle posledních informací jsou i závratné honoráře důvodem, proč populární sitcom končí. V posledních letech se mělo jednat o jednu z nejdražších televizních show!

Přes svou popularitu se však kolem konce The Big Bang Theory množí i spoustu komentářů, ve kterých fanoušci nešetří nadšením nad koncem „nekonečného seriálu“. „Jsem velký fanoušek Teorie velkého třesku. Miluju tu show i každého z herců. Ale když jsem slyšel, že seriál končí, řekl jsem jen – konečně,“ zněl jeden z komentářů.

Jak je vidět, všechno má svůj konec, a tak i slavné „BaZinGa“ v příštím roce uslyšíme od Sheldona naposledy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také