TopStar

23. října 2013 14:28

Nebezpečná Romana: Po ostatních by mohla schválně i zvracet

VyVolení ve Vile by si na Romanu měli dávat pořádného bacha. Dvaatřicetiletá temperamentní matka se o výhru pět miliónů hodlá porvat všemi prostředky. Na Thomase svého času plivla a teď z ní vypadlo, že by ho klidně i pozvracela. "Bohužel se mi v to v tu chvíli nepovedlo," lituje zpětně.

A protože je Romana s někým na nože každou chvíli, měli by se ostatní připravit na nejhorší. Romana dnes v debatě na terase s Evou připustila, že kdyby v tu chvíli Thomase nechránilo pravidlo, že se soutěžící nesmí mezi sebou fyzicky inzultovat, nepochybně by mu dala facku. "Třeba by mě zabil, ale flákla bych mu ji takovou... Ale takovou! Za to, co vůbec řekl. A bylo by mi jedno, že na mě zavolá policajty," rozohnila se Romana a šla ještě dál. "Flusla jsem po něm a jen mi bylo líto, že se mi v tu chvíli nechtělo zvracet, protože bych ho pozvracela hodně ráda."

Barbie Nikol, se kterou se dostává Romana do hádek stále častěji, by se měla mít na pozoru.

"Nechápu, proč ženská jako ty, která má super dítě a super práci se sebou není vyrovnaná," šlehla Nikol například po Romaně a dodala: "Jak sama se sebou vůbec můžeš žít?"

Romana se nedala a další z desítek hádek byla na světě.

Je ve Vile právě teď klid? Asi sotva... Všem už pěkně tečou nervy a situaci zhoršuje i detox, který VyVolení tento týden podstupují.

Podívejte se do VILY prostřednictvím našich čtyř kamer a nepřetržitého on-line přenosu: VSTUPTE TUDY.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také