TopStar

3. srpna 2016 10:38

Michal Chalupa

(NE)ČEKANÝ ZVRAT: Mění se snad Ronaldo v ženu?

Je slavný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (31) gay, nebo heterosexuál? Jednou se na jachtě ukáže, jak ho v náruči nosí kickboxer Badr Hari (31), potom se předvádí na pláži s nádhernými modelkami. Nyní je však ještě třetí možnost, a to, že se chce změnit v ženu!

Při fotbalových zápasech, kdy má na sobě kopačky nemáme možnost vidět jeho chodidla. Právě proto se možnost převtělení v ženu doposud neřešila. I když jeho nošení náušnic, oholené nohy, a celkově jeho vzhled o tom už dost nepovídaly. O víkendu si ale vyšel k bazénu v Miami, kde slavila zpěvačka Jennifer Lopez (47) narozeniny a oslavenci se nestačili divit. Ronaldo se totiž kolem břehu promenádoval s nalakovanými nehty na nohou. Pravda, sice to nebyla růžová, zvolil mužnou černou, ale i tak…

Na oslavě se potkal i s Kim Kardashian, a tak spolu možná probírali, zda by nebylo vhodné si nechat zvětšit zadek, nebo jiné chirurgické zákroky.Těžko říct, co tímto hvězda Realu Madrid chtěla říct, ale určitě to nepřidá nic na tom, aby se o něm mluvilo jako heterosexuálním jedinci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také