TopStar

11. srpna 2015 11:46

Nechali byste si ho propíchnout? Lenny Kravitz a jeho ptáček s náušnicí nastartovali novou módu!

Před týdnem svět obletěla fotka z rockerova koncertu ve Švédsku. Ruply mu tam kalhoty a diváci viděli i to, za co si původně nezaplatili! Teď všichni chtějí piercing, který u Kravitze viděli…

Elayne Angel, která mu v devadesátých letech propíchla bradavky i kořen penisu, teď dostává jednu žádost o provedení piercingu za druhou. Všichni zkrátka chtějí „Lennyho piercing“.

Žena, kterou si teď muži po celé Americe objednávají, aby jim probodla genitálie, byla nadšená, že po tolika letech vidí svou práci pořád na svém místě. Hned také ochotně vysvětlila, k čemu Lennyho piercing je a že to zkrátka není jen piercing v penisu.

Lenny Kravitz a Elayne Angel

„Na rozdíl od jiných piercingů, třeba Prince Alberta, který prochází močovou trubicí a může okořenit sexuální život, Kravitzův piercing stimuluje pouze partnerku. Naráží na klitoris během styku. Lenny je prostě grand!“ říká Angel.

S Kravitzem se poprvé potkala v devadesátých letech, ještě než se proslavil. Tehdy mu ve svém salonu probodla obě bradavky. Rocker prý reagoval tak, že řekl, že by si přál mít deset bradavek, aby je všechny mohla probodnout! Později, když už byl slavný, se náhodou potkali a Lenny si Angel pamatoval. Pozval ji na turné, na němž s ním objela deset měst a stačila udělat piercingy celé jeho kapele a dokonce i jeho partnerce.

Později jí zavolal, že by zkusil i něco jiného a objednal si přesně ten piercing, který teď zažívá přímo módní boom. Jenže tahle výstřednost není pro každého. Podle Angel musí mít kandidát vhodnou kůži a jde také o to, aby ten, kdo piercing provádí, přesně věděl, kam šperk umístit.

Ale pokud si myslíte, že na to vhodné tělo máte, musíte také vzít v potaz, že tenhle piercing se léčí přes čtvrt roku, kdy je obmotán voděodolnou bandáží a jakákoli sexuální aktivita je vyloučená.

Podívejte se dole v článku na to, co vidělo publikum ve Švédsku:

Sdílejte článek
Štítky piercing Švédsko Penis klitoris partnerka Lenny Kravitz bradavky trubice

Přečtěte si také