TopStar

18. srpna 2018 09:50

Nefalšovaná láska z osmedátek: Trailer nového filmu Cruise se sexy modelkou v hlavní roli

Filmová kariéra modelky Emily Ratajkowski stále stoupá. Kráska se snaží odpoutat od nálepky ‚‚té houpé hezké holky z Instagramu‘‘ a předvést se jako kvalitní herečka. Tentokrát si zahrála v romantickém dramatu Cruise. Co myslíte, podaří se jí zbořit mýty o své osobě, které se jí tak nelíbí?

Film Cruise se stal druhým snímkem režiséra Roberta D. Siegela. Ten je známý spíše jako scénárista, který se podílel na velmi populárním snímku Wrestler, který režíroval Darren Aronofsky, jeho velmi blízký přítel a kolega. Děj nového filmu se točí kolem osmdesátek a nabízí divákovi pohled na život hodného děvčete a ‚‚zlobivého‘‘ chlapce‘‘. Říkáte si celkem klasická zápletka? Je tedy jen na Emily, aby obohatila zdánlivě klišoidní námět o tu pravou třešničku na dortu.

Ratajkowski si zahraje studentku židovského gymnázia Jessicu Wineberg z velmi bohaté rodiny. Do jejího poklidného života náhle vtrhne mladý Američan s italskými kořeny Spencer Boldman. Světová premiéra nového snímku se plánuje na podzim letošního roku.

Emily si již v několika filmech zahrála, mezi těmi posledními je snímek Jsem božská. No, co si budeme nalhávat, modelka se ještě má čemu učit. Její performance ve filmech je prozatím dost podprůměrná a kráska působí spíše než plasticky dost staticky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také