TopStar

4. června 2014 10:00

Lenka Zajícová

Nejbizarnější svatební dary celebrit. Kdo daroval výlet do vesmíru a kdo vanu za 20 mega?

Určitě není jednoduché vybrat dárek pro někoho, kdo má vše. Proto musí být celebrity, kterou jdou do chomoutu, extra kreativní. Podívejte se na nejzvláštnější dary hvězdných párů.

1, Svatba Kanye a Kim Westových stále ještě plní přední strany bulvárních plátků. Víme, že stála skoro půl miliardy dolarů a teď budete vědět i to, že Kanye daroval své nevěstě její vlastní portrét, na kterém má na sobě jen tanga a lodičky značky Christian Louboutin. Autor neznámý, chápeme, že pod takovou krásu se jen tak někdo nepodepíše.

2, Keira Knightly dostala od svého manžela Jamese Rightona olivovník. Přestože se to nejeví na první pohled jako romantické gesto, tak jste na omylu. Dřevina je skoro 100 let stará a v jejím kmenu byly vyryty iniciály manželů. Dar vyšel na 90 000 Kč. Snad jim ještě nějaký rok vydrží a neskončí jako polínka do kamen.

3, Anne Hathaway a Adam Shulman. Pár dostal od nadace na ochranu zvířat PETA dar v podobě živého vepře. Prasátko se jmenuje Peter a hoví si na farmě v americkém státě New Jersey.

4, Trpasličí prasátko dostala i britská celebrita Katie Price, když si brala Alexe Reida v roce 2011. Prasátko se u nich ale dlouho neohřálo. Muselo z domu poté, co bylo agresivní na jejich malou dcerku.

5, Russell Brand a Katy Perry na svých darech nešetřili.

Zpěvačka věnovala manželovi výlet do vesmíru a koupila mu živého býka, který se také jmenoval Russell. Podle komentářů na sociální síti se z Russella stal velice rychle vůl poté, když Katy náhle opustil.

6, Mike Tyson daroval své první manželce Robin Givens vanu v hodnotě 20 milionů korun. Svoji vyvolenou si bral po 11měsíční známosti. Boxer byl známý svými šílenými investicemi, mezi které mimojiné patřil i živý tygr. Před pár lety Tyson vyhlásil osobní bankrot. To je šokující.

7, Katie Holmes dostala od svého manžela Toma Cruise letadlo. Cruise prohlásil, že je to úplně stejný dopravní prostředek jako autobus, jen krapet rychlejší. Dnes má Katie Holmes už někoho krapet jiného.


Přečtěte si také