TopStar

1. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Nejdivnější pochutiny a zvyky slavných: Co mají nejraději?

Téměř každý má rád nějakou netradiční pochutinu, a to se týká i slavných osobností. Pijete běžně vodu se solí? Máte ve zvyku jíst ve sprše? Naše slavné osobnosti to dělají běžně!

Meghan Markle

Meghan Markle se svěřila na svém blogu, jak vaří svoji nejoblíbenější omáčku. Tento blog je bohužel nyní zrušený. Nejdříve se pomalu uvaří cuketa s troškou vody, poté se přidá vývar. Vaří se do té doby, dokud nezhoustne. Ve finále Meghan pojmenovala tuto omáčku „špinavá sexy kaše“. Zajímavé!

Gwyneth Paltrow

Herečka Gwyneth Paltrow je známá svými netradičními stravovacími návyky. Vydala kuchařku s názvem Je to tak snadné, kde nám představuje přes 130 svých oblíbených receptů. Některé z nich neobsahují lepek, laktózu ani cukr. Většinou se jedná o zdravá jídla.

Její nejoblíbenější nápoj z opékaného sezamového oleje, nasekaného zázvoru, kokosového cukru a mandlového mléka podle fanoušků chutná jako zálivka. Herečka tento nápoj nazývá „dokonalým potěšením pro deštivé odpoledne“.

Jessica Alba

Herečka Jessica Alba se netají tím, že nejdůležitější je pro ni voda. Dbá na pitný režim a svěřila se, že si do ní přidává růžovou himálajskou sůl! Což je pro většinu populace nepochopitelné.

Kate Hudson

A jaký zvyk má herečka Kate Hudson? V nedávném rozhovoru se svěřila, že nejí snídani. „Nejsem jedna z těch, kteří se ráno probudí s hladem. Je teda pravda, že když se výjimečně nasnídám, po večerech a v noci už tak hodně nejím.“ Každý odborník na zdravou výživu vám řekne, že snídaně je nejdůležitější.

Jessica Biel

Herečka Jessica Biel má zvláštní zvyk. Kate Hudson sice nesnídá, ale to nikoho moc nepřekvapí. Jessica Biel si bere jídlo do sprchy. Nemluvíme jen o pití, ale i o pokrmech jako je uzená klobása. Někdy si sebou vezme i kafe. „Nevím, jestli tohle dělá někdo jiný, ale nemám na to čas. Nemám čas na cokoliv, ráno je strašně málo času. Tohle je jen život maminky.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také