TopStar

5. září 2013 16:00

Nejdražší fotbalista světa: Vytáhnou jeho peníze tchána z vězení?

Ještě nikdy žádný fotbalista nestál tolik jako Gareth Bale. Real za něj dal sto miliónů eur a na pěknou výplatu si přijde i Gareth. Usuší slzy své přítelkyně a vytáhne jejího otce z vězení?

Martin Rhys-Jones totiž v americké vyšetřovací vazbě čeká na proces. V případě, že bude shledán vinným z finančních podvodů, hrozí mu až třicet let vězení. "Skorozeťákovy" peníze by se mu určitě náramně hodily.

Gareth svou třiadvacetiletou přítelkyni, modelku Emmu, miluje od dětství. Seznámili se jako školáci v rodném Cardiffu a jejich láska zatím překonala všechny překážky. Když nadějný hráč přestoupil do Tottenhamu, zvládli i vztah na dálku.

Real Madrid je ale ještě dál a fanynky už po Garethovi vzdychají (mimochodem jestlipak se to bude líbit Cristianu Ronaldovi?). Jestli Emma odjede svému milému dělat zázemí, není jasné. Vzhledem k náročné rodinné situaci se velmi přimkla k matce Suzanne a z Cardiffu se jí prý příliš nechce.

Zato Gareth se do Madridu těší. "Vzpomínám si, že jsme jezdili do Španělska na dovolenou, kupoval jsem si tam repliky dresu Realu. Je to jako sen."

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Ligu mistrů UEFA na Prima COOL!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky vězení fotbalista Cristiano Ronaldo UEFA Real Madrid Madrid Cardiff

Přečtěte si také