TopStar

24. dubna 2018 10:42

Nejen královská rodina slaví! Dwaynovi Johnsonovi se také narodilo třetí děťátko

Herec Dwayne Johnson se dočkal! Jeho milá Lauren Hashian mu porodila jejich druhé společné dítě. 17. dubna přišla na svět holčička, ovšem široká veřejnost se to dověděla až teď. Dwayne totiž zveřejnil na svém Instagramu něžnou fotku s dívenkou Tianou.

‚‚Vždy mě vychovávaly silné a nezávislé ženy, takže i já sám myslím, že jsem silný. Ale ve chvíli, když jsem byl v porodnici po boku Lauren se mi hrozně těžko vyjadřuje, jak moc si jí i všech žen celkově vážím,‘‘ napsal Johnson ke svému instagramovému příspěvku, na kterém pózuje s novorozenou holčičkou.

Když se začalo mluvit o těhotenství Lauren, fanoušci byli nadšeni a čekali, zda to bude třetí holka v rodině. ‚‚Naše Jasmine chce pronést vážné prohlášení: budeme mít holčičku! Moje nejdražší Lauren Hashian i já jsme neskonale vděční za toto štěstí. Na jaře se staneme tato dvojice společně rodiči už podruhé. A mimo to, Jasmine má radost, že bude starší sestrou a bude svou mladší příbuznou moci chránit,“ podělil se herec se svými fanoušky.

Připomeňme si, že nejmilejší Johnsona Lauren Hashian, se kterou jsou s hercem přes 9 let, mu porodila dcerku Jasmine před dvěma lety. Z prvního manželství má hvězda kinematografie 16letou dceru Simone. Ta je známou modelkou v agentuře IMG Models a krom toho se v loňském roce stala držitelkou titulu Miss Zlatého glóbu. S otcem se dívka vídá regulerně a často se po jeho boku objevuje i na veřejnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také