TopStar

15. května 2014 17:29

Jana Fikotová

Nejkrásnější dívka planety Fajksová promluvila o své největší vášni

Vítězka mezinárodní soutěže krásy Miss Earth Tereza Fajksová (24) o sobě prozradila, co je pro ni v poslední době tou největší vášní. Neuvěříte, co to je.

Modelka přiznala, že miluje jídlo. Za svou velkou neřest totiž považuje spořádané tabulky čokolád, které na ní ovšem nejsou vůbec patrné. „Nemám problém sníst tabulku čokolády na posezení. Díky tomu, že jsem od malička milovnicí míčových her, jsem pořád v kondici.“

Už od pěti let se věnuje především volejbalu a ve své sportovní kariéře to dotáhla až na trojnásobnou juniorskou mistryni. Pak se ale zranila a profesionální dráhu musela ukončit.

K míčovým hrám ji znovu přivedl přítel Luboš, který hraje basket. „Podporujeme se ve všem, co děláme. Často chodím na jeho zápasy a ještě častěji si vezmeme do ruky míč a jdeme si za dům zahrát. Musím ale přiznat, že raději hraji proti němu než s ním. Umí mě totiž pořádně kritizovat. Je velká škoda, že u nás každý sleduje pouze fotbal a hokej. Vždyť je tolik báječných sportovních aktivit, které se dají provozovat kdekoliv,“ dodala Tereza.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte svět celebrit každý den ve VIP zprávách, které začínají za pět minut osm!

Dnes například speciální módní kvíz pro hvězdy nebo make-up katastrofy.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také