TopStar

21. srpna 2013 12:40

Dagmar Dandová

Nejkrásnější muž světa přiletěl na Ruzyni! Hlídají ho před českými holkami

Být nejkrásnějším mužem světa není taková výhra, jak by se mohlo zdát. Své by o tom mohl vyprávět Mister International Ali Hammoud z Libanonou, který přiletěl do Prahy, aby v pátek vyhlásil českého Muže roku

Podmínky pro udržení titulu jsou docela kruté. Krasavec se nesmí během svého kralování zamilovat a nemůže pít alkohol. V České republice ho bude hlídat organizátor Muže roku David Novotný.

„Dostal jsem nařízeno, že to musí Ali dodržovat, tak snad ho uhlídám,“ doufá Novotný, který krasavce doveze na finálový večer Muže roku 23. srpna v Náchodě.

Mister International Ali Hammoud se kromě cestování po světě připravuje i na vystoupení v libanonské verzi pořadu StarDance.

„Vůbec neumím tancovat a čekají mě hodiny tvrdé práce, abych se uměl aspoň trochu pohybovat. Musím se dokonce naučit i valčík nebo polku,“ říká Mister International Ali Hammoud.

Není to ale jen prázdný hezounek, jak by se mohlo zdát, Ali také podniká v oblasti počítačových technologií: „Mám jednu pobočku v Libanonu a jednu ve Spojených arabských emirátech,“ chlubí se.

Mister International má v Čechách skutečně nabitý program: v Poslanecké sněmovně ho čeká schůzka s místopředsedkyní zdravotního výboru Soňou Markovou, navštíví hrad Křivoklát, pojede na finálový večer do Náchoda, navštíví náchodský zámek, také se zúčastní setkání s královnou Mary Reynolds. Navíc si ho vyžádali babičky z domova důchodců, takže se má libanonský krasavec na co těšit.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také