TopStar

20. dubna 2018 11:12

Nejkrásnější žena planety? Podle časopisu People je to Pink!

Je to teprve pár hodin, co časopis People zveřejnil výsledky ankety o nejkrásnější ženu planety. Titulní stranu speciálního čísla zkrášlí zpěvačka Pink (38). Hudební hvězda se na titulce objeví se svými dětmi, šestiletou Willow a ročním synkem Jamesonem. Co myslíte, je její titul zasloužený?

Popová hvězda se přiznala, že když o svém novém titulu nejkrásnější ženy planety slyšela, začala se hrozně smát. ‚‚Samozřejmě, že jsem se začala cítit o něco krásnější,‘‘ okomentovala své vítězství zpěvačka. Časopis People každý rok vybírá ženu, které přidělí status nejkrásnější ženy planety. Roku 2016 se jí stala Jennifer Aniston a v loňském roce herečka Julia Roberts. Roku 2018 se ale změnilo vedení časopisu a na nové titulní stránce se neobjeví jen vítězka, ale i její ratolesti.

‚‚Změnili jsme koncept titulní strany. Všichni musí pochopit, že to není soutěž krásy. Každoročně vybíráme nejkrásnější muže i ženy, ale jde i o vnitřní kvality a úspěch karierní i rodinný,‘‘ promluvil o nové koncepci šéfedaktor Jess Cagle.

Pink řekla, že právě díky svým dětem se cítí nejkrásnější, a proto by měly pózovat na fotce s ní. A nikdo neoponoval. ‚‚Popravdě, Jameson a Willey byli právě těmi, kdo mi byl hnacím motorem k životu. Jsem zvědavá, zda bude můj syn za 20 let litovat, že jsem ho na focení dotáhla,‘‘ poznamenává se smíchem zpěvačka.

Společenským akcím se Pink v poslední době vyhýbá, proto si na ni paparazziové dávají obzvlášť pozor. Mohlo by jim uniknout něco ze soukromí hvězdy, třeba další těhotenství, kterému se zpěvačka rozhodně nebrání. Tvrdí, že mít tři děti je tak akorát.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Pink časopis People

Přečtěte si také