TopStar

17. srpna 2017 13:28

Jiří Kubeš

Nejlépe placenou herečkou roku 2017 je Emma Stone

Nejlépe placenou herečkou roku 2017 je Emma Stone

Střídání stráží. Po dvou letech na trůnu sesadila Emma Stone svou hereckou kolegyni Jennifer Lawrence. Podle časopisu Forbes si v tomto roce přišla na 26 milionů dolarů.

Hvězda La La Landu je nejlépe placenou herečkou současnosti. Především zmiňovaný hollywoodský muzikál jí dopomohl k prvnímu místu na žebříčku nejlépe vydělávajících hereček.

Za sebou nechala takové hvězdy, jakými jsou Jennifer Anniston nebo Emma Watson.

Jennifer Lawrence, která byla nejlépe placenou herečkou v letech 2015 i 2016, obsadila třetí příčku s 24 miliony dolary ročně.

28-letá Emma Stone v nedávné době vyjádřila svůj názor na výši honorářů herců a hereček. Nechala se slyšet, že by obě pohlaví měla vydělávat stejně.

V letošním roce vydělalo prvních deset hereček dohromady kolem 172, 5 milionů dolarů. Kdybychom sečetli výdělky jejich mužských protějšků, dostali bychom násobnou částkou.

Za Emmou Stone se na druhé příčce umístila Jennifer Aniston se ziskem 25,5 milionu dolarů, a to především díky reklamám. V první desítce se objevila i krásná Emma Watson, která je jedinou britskou osobou, která se zařadila mezi deset nejlépe vydělávajících hereček (6 místo).

V seznamu nejlepších se dále objevují jména jako Melissa McCarthyová, Mila Kunisová, Charlize Theronová či Cate Blanchettová.

Sdílejte článek
Štítky topstar herci herečky celebrity Emma Stone top10

Přečtěte si také