TopStar

13. března 2015 09:00

Ivana Nádvorníková

To nejlepší z Mýdlového prince? Kalhotky Olgy Lounové!

Včera měl v Divadle Broadway premiéru muzikál Mýdlový princ a diváci se dočkali hned několika překvapení. Premiéru neodehrál Sagvan Tofi, ale Martin Dejdar, a Václav Neckář seděl jen v hledišti.

Po premiéře muzikálové komedie plné hitů Václava Neckáře dostal Martin Dejdar přímo na jevišti obrovský dort a celé divadlo mu pak zazpívalo narozeninovou zdravici. Herec měl totiž jen den před premiérou padesáté narozeniny.

Sagvan Tofi, který měl původně premiéru odehrát, se po premiéře bavil. Celý večer strávil s lahví šampaňského v ruce a netvářil se vůbec příjemně, když ho někdo s alkoholem chtěl vyfotit.

Na kolegy se přišla podívat i Ivana Gottová s manželem, která si svou premiéru odbyla jen den předtím v muzikálu Přízrak Londýna v pražském divadle Hybernia. Zpěvačka Míša Nosková přišla s novým přítelem, jehož identitu ale odmítala prozradit, přitelkyně na premiéru vyvedli i zpěváci Petr Kolář a Bohouš Josef.

S interpretem muzikálových hitů Václavem Neckářem a jeho bratrem si nikdo z přítomných nemohl celý večer promluvit, oba totiž neustále telefonovali.

Dvě krásné dámy ale byly ten večer samy – herečka Ivana Jirešová a zpěvačka Olga Lounová. Ta se po premiéře převlékla do šatů, v nichž bylo vidět skoro všechno!

Muzikál Mýdlový princ

Muzikálovou komedií Mýdlový princ provázejí hity Václava Neckáře v podání mnoha známých umělců – hraje tu např. Martin Dejdar, Sagvan Tofi, Aleš Háma nebo Tereza Kostková. Libreto napsal Radek Balaš, který dílo také režíroval. Děj příběhu je zasazen do současnosti a zavede diváky mezi amatérské herce v malebném prostředí Šumavy.

Iv

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také