TopStar

3. října 2018 10:50

Markéta Škorňová

Nejtěžší chvíle pro slavnou topmodelku Gisele? Oznámení expřítelkyně, že čeká s jejím přítelem Tomem Bradym dítě!

Topmodelka Gisele Bundchen vydává svou novou autobiografii, ve které otevřeně popisuje i ty nejtěžší momenty svého života. Jedním z nich byla i informace o těhotné expřítelkyni jejího v té době nového přítele Toma Bradyho. Jaká byla Gisele reakce na skandál, který připravil páru hned na začátku vztahu krušné chvíle?

Navenek vypadají jako dokonalý pár. Topmodelka a hráč amerického fotbalu si ale na začátku vztahu prošli peklem. Jen dva měsíce poté, co zveřejnili svůj vztah, je totiž čekala nemilá zkouška. Navenek prosákla informace, že Tomova expřítelkyně Bridget Moynahan čeká Tomovo dítě.

„V následujících dnech se tato zpráva objevila ve všech novinách, šířila se internetem a já jsem se cítila, jako kdyby se mi zhroutil celý svět,“ popisuje své pocity populární modelka.

Tom a herečka Bridget spolu chodili dva roky. Rozešli se v prosinci 2006 a ještě ten měsíc měl hráč amerického fotbalu první rande s krásnou Gisele.

Jak sama modelka v knize píše, skandál s těhotnou Bridget nebylo lehké období, ale zpětně je velmi šťastná a požehnaná, že jim přinesl do životů malého Jacka.

Gisele se v knize také svěřila s tím, že to byl právě čas strávený s malým Jackem, díky kterému začala přemýšlet o vlastních dětech. „Chtěla jsem, aby si naše děti byly věkově blízké,“ řekla.

Páru se v roce 2009 narodil syn Bejamin (8) a o pár let později ještě holčička Vivian (5).

Topmodelka v knize píše, že si byla od začátku jistá, že mezi ní a Tomem je něco speciálního, něco, v co oba věřili a co je drží pohromadě v dobrém i zlém. Ustáli společně drsné začátky a dnes, o více než deset let později je zřejmé, že jsou opravdu stvoření jeden pro druhého.

Ale „těhotenský incident“ není ani zdaleka jediným nepříjemným momentem v životě krásné supermodelky. Málokdo ví, že osmatřicetiletá Gisele trpěla depresemi, úzkostí a záchvaty paniky. Tyto stavy u ní začaly v roce 2003, paradoxně v době, kdy podepsala kontrakt na 25 milionů dolarů s Victoria´s Secret a randila s hercem Leonardem DiCapriem.

V této době kouřila jednu cigaretu za druhou, pila litry vína, kávy a utápěla se v depresích. Až poté, co se sama Gisele rozhodla změnit od základů svůj život, vše se obrátilo k lepšímu. Ze svého života nadobro vyřadila cigarety a alkohol, začala cvičit jógu a vyznávat zdravý životní styl. „Když je ti dvacet, tak si neuvědomuješ, že tvé tělo je zároveň i tvůj chrám. Dnes již vím, že bych se nechtěla vrátit do života, který jsem žila jako dvacetiletá. Můj život se kompletně změnil k lepšímu a já jsem za to neskonale šťastná,“ uzavřela Gisele.

Sdílejte článek
Štítky autobiografie Gisele Bündchen Tom Brady

Přečtěte si také