TopStar

18. července 2018 12:45

Ilona Blašková

Největší hvězdou letošního ročníku festivalu Masters of Rock byl Gene Simmons z kapely Kiss. Máme rozhovor!

Největší hvězdou letošního ročníku festivalu Masters of Rock byl Gene Simmons z kapely Kiss. Ten navíc ještě úplně poprvé v Evropě představil svůj sólový projekt. O co vlastně jde?

Na „Mastrech“ se za celou dobu jejich existence vystřídalo tolik hvězd, že nebylo vůbec lehké metalové fanoušky něčím překvapit. Ale povedlo se a to pořádně. Na festival totiž dorazila hvězda první velikosti - Gene Simmons z legendární kapely Kiss. A předvedl show, na kterou budou fanoušci dlouho vzpomínat.

Gene se u nás představil se svým sólovým projektem, jehož součástí je možnost si ho za poplatek 50 tisíc dolarů pozvat přímo k vám domů, kde vám osobně předá jedinečný trezor. Poté je na celé dvě hodiny jenom váš. Geniální nápad! „Několik tisíc lidí si už můj geniální trezor koupilo. Jsou po celém světě. Nedávno jsem byl ve Frankfurtu a minulý týden v Amsterodamu. Strávím s nimi klidně i osm hodin. Já s fanoušky limity nemám. Během návštěvy hrajeme na kytary, odpovídám na otázky, chovám si děti a líbám manželky. Prostě se jim rozdám. Nebýt jich, tak nejsem nic. Fanoušci jsou pro mě vše,“ prozradil Gene.

Dalším překvapením pro všechny bylo vstřícné chování legendy. Podepisování i focení nebralo konce a dokonce i ostatní hvězdy festivalu po něm prahli jako malé děti. „Bylo to úžasné setkání. Neviděli jsme se od devadesátých let, kdy jsme spolupracovali na společné písničce. Dnešní vystoupení s Genem byl můj splněný sen,“ řekla zpěvačka Doro. Během vystoupení si na podium pozval i své fanoušky, se kterými si zazpíval nejznámější hity skupiny Kiss.

Gene je známý tím, že během celého života nepožil alkohol, nebral nikdy drogy a ani nekouřil. Jeho největším pokušením jsou ovšem ženy, kterých měl okolo pěti tisíc. Jaké ženy se mu líbí? „Každá žena voní jinak. Nikdy jsem se k ženám nechoval takovým způsobem, abych jim rozkazoval. Pro mě jsou ženy královnami. Uznávám a ctím je všechny,“ prozradil muzikant.

Poté co si ve víru vášně urval na své kytaře strunu, mu svou půjčila kapela Korpiklaani, která si s ním a nejenom s ním, střihla závěrečnou písničku. „Tenhle festival je úžasný. Jsou tady spousta jídla a nádherných žen. Já kdybych nežil v Americe, tak žiji tady. Je to tu skvělé,“ pochvaloval si.

Byl to neskutečný koncert a vůbec celá návštěva tohoto velikána metalu byla jako ze snu. Masters mají zase o jeden velký zářez navíc. Gratulujeme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také