TopStar

26. září 2014 14:48

Lenka Zajícová

Největší strašidla sezony. Kdo vypadal nejhůř?

Podívejte se, s naší módní policistkou Leni Zajícovou, na přehled těch nejhorších outfitů sezony. Překvapivě se celebrity od loňského roku výrazně zlepšily, ale i tak jsme našly pár modelů, které měly zůstat ve skříni.

Iva Pazderková opět neokouzlila svým vkusem.

Iva Pazderková dokázala nemožné, oblékla se totiž do asfaltu. Její model, připomínající záplaty na dálnici D1, je vzrušující maximálně pro náruživé řidiče. Jelikož já osobně šaty nechápu a neocením, vážím si alespoň kreativity. Příště bych chtěla vidět Ivu oblečenou například do hromady štěrku. To by byla taky dobrá podívaná. Ivo, fandím ti. Jen doufám, že tunel Blanka není dokončen kvůli tvému netradičnímu šatníku.

Iva Pazderková, Foto: Jiří Janoušek

Krézlová nás trošku děsí...

Když se rozdávalo estetické cítění, Krézlová si spletla fronty. Její negližé mě bude zřejmě strašit ještě nějakou dobu. Takový model by se mohl prodávat jako forma antikoncepce. Je příliš velký, příliš dlouhý a příliš škaredý. Dosud jsem si nemyslela, že něco s dlouhým rukávem, maxi sukní a zapínáním nad klíčními kostmi může vypadat nevkusně a především vulgárně. Evidentně jsem se spletla.

Karolína Krézlová, Foto: Jiří Janoušek

Jo, jsi fakt plejboj!

Ha, na tuto módní policii jsem se těšila. Pondělní ráno je paradoxně díky tomuto outfitu o poznání hezčí. Už ten postoj Marka Víta je famózní. Zde je ve zkratce návod. Nohy mírně rozkročte, tukovou zástěru vdechněte a paže přimáčkněte pevně k hrudi, abyste opticky vyčarovali docela dobrý bicáky. Zápěstí ale musíte natočit tak, aby byly vidět pořádný cibule, který jsou prostě lepší než originál. Třešničkou na dortu je pak výraz sexuálního loudila a hned v závěsu tričko z nejlevnější řady módního domu Armani. Výsledek je dokonalý. Jste plejboj s velkým P, a pár cácorek, který byly nejdál tam, kam jezdí metro, určitě ještě sbalíte.

Marek Vít, Foto: Jiří Janoušek

Heč! Beata chytá i zahraniční přenosy.

Naše přední návrhářka se oblékla do filtry posetého modelu, který byl minimálně zajímavý. Přestože návrhářka se obléká do famózních kousků, tento patří mezi ty méně vydařené. Lesklé koktejlky opticky přidávají kila. Čelenka ve vlasech je originální. Mírně připomíná satelit zdobící nejeden panelákový balkon. Jednoduše řečeno, při pohledu na Beatu zcela určitě zelená závistí nejeden odběratel UPC.

Beata Rajská, Foto: Jiří Janoušek

Kočka nebo šelma hodná utracení?

Že tuto slečnu neznáte? Dovolte nám, abychom vám oprášili paměť. Jedná se o miss Zugarovou, která se proslavila tím, že svoji hruď dobrovolně propůjčila jako sklad silikonu pro střední Evropu. Modelka vystavuje své umělé osmičky v titěrných oděvech se zvířecími vzory a je skvělým důkazem toho, že hranice mezi nezkrotnou šelmou a hrozivou bestií hodnou utracení je více než tenká.

Zugarová, Foto: Jiří Janoušek


Přečtěte si také