TopStar

12. října 2013 14:50

Dagmar Dandová

Největší zásek mezi VyVolenými: Pavlíně zřejmě definitivně ruplo v kouli

Déšť nedéšť, zima nezima… Pavlína se vypravila k bazénu jenom ve svých růžovoučkých plavkách. A nějak se tam zasekla. Začala meditovat, nebo snad doufala, že se promění v dešťovou vílu a odletí rovnou do ráje?

Pavlína jakoby vrostla do země u bazénu, možná čekala, jestli si jí někdo ze štábu všimne a dovolí jí sundat poklopy a vykoupat se.

Otužování je sice zdravé, tentokrát to ale plavovlasý diblík poněkud přeháněl v ledovém slejváku. Se zakloněnou hlavou jakoby něco nebo někoho vyhlížela…

Mirka přece nelítá! Možná si dělala marné naděje, že na pražském podvečerním nebi, prosvětleném statisíci žárovek, přece jen zahlédne přes husté dešťové mraky hvězdu, která jí alespoň na chvilku připomene svobodu tam venku.

Na terasu za ní zaskočila Romana, rozumného vysvětlení se však nedočkala, a tak to vzdala. Jediný, komu Pavlínin prapodivný stav opravdu dělal starosti, byl Vladko. Neustále se na ni chodil koukat, otcovsky jí domlouval, ať raději odtamtud vypadne. Vždyť nastydne! Pavlína si ale říct nedala a zřejmě dobře udělala. Dobrá hodinka na ledovém dešti její psychice zjevně prospěla a k plazmě do obýváku se na večerní Výzvu dostavila už relativně vyrovnaná Pavlína.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také