TopStar

24. dubna 2013 12:19

Blanka Konrádová

Nejvíce nenáviděnou celebritou Hollywoodu je Gwyneth Paltrow

Podle časopisu Star, který každoročně vyhlašuje žebříček dvaceti nejméně oblíbených lidí Hollywoodu, se na prvním místě umístila herečka Gwyneth Paltrow. Zasloužila se o to díky svému dokonalému životu.

Její herecká kariéra byla podle okolí velmi jednoduchá. Jejím otcem byl totiž režisér a producent Bruce Paltrow a matkou slavná herečka Blythe Danner. Jako kmotra má režiséra Stevena Spielberga. Byla snoubenkou Brada Pitta, za manžela si vzala populárního hudebníka Chrise Martina z rockové kapely Cold Play.

Je super vysoká, super krásná, super štíhlá a talentovaná. A co víc, dobyla i kultovní magazín Vogue jako fotomodelka. Jenže ač se to nezdá, úspěch se v Hollywoodu moc nenosí.

Na záda jí v neoblíbenosti dýchá Twilight hvězda Kristen Stewart. Ta si svou neoblibu získala kvůli veřejnému odhalení její nevěry s ženatým režisérem filmu Sněhurka Rupertem Sandersem. Dlouho jí tuto nevěru nemohl odpustit její přítel Robert Pattinson a ani jeho fanoušci.

A třetí místo obsadil John Mayer. Ten se nedávno rozešel s Katy Perry a hned začal flirtovat s Rihannou. Zasloužil si tak punc sukničkáře.

Top 20 zahrnuje i některá překvapující jména, jako jsou kontroverzní dospívající idoly Justin Bieber, Kim Kardashian či humanitární aktivistka Angelina Jolie.

-juf-


Přečtěte si také