TopStar

1. ledna 2018 09:00

Nejvtipnější memy za rok 2017

Letošní rok stejně jako ten loňský nezklamal. Vtipů a memů se na sociálních sítích objevilo obrovské množství. Uživatelé internetu nepřestávají pracovat nad novými memy s geniálním sarkastickým podtextem. Pojďme si připomenout ty nejvtipnější.

Rozpoznání obličeje

Hlavním trikem nového modelu iPhone X je funkce Face ID, neboli možnost odblokovat svůj telefon za pomoci obličeje uživatele telefonu. Na představení tohoto mobilního zařízení ale trik nevyšel a na internetu se okamžitě objevilo nespočet vtipů.

Ronaldo, jsi to ty?

Cristiano Ronaldo je ve své vlasti, Portugalsku, natolik oblíbený, že na jeho počest bylo letos pojmenováno letiště a vytvořena zlatá busta! Aktivní uživatelé sociálních sítí dodnes nemohou zapomenout na fotbalistovu sochu a smějí se jí. Vždyť obličej Ronalda je úplně nakřivo! Busta byla sice předělána, ale na tu starou se už nezapomene.

Šéfkuchař solí maso

Tureckému šéfkuchaři Nusretovi Gökçe (Salt Bae) se podařilo pokořit internet, když zveřejnil video, na kterém s netradičními manýrami solí maso. Muž v černých slunečních brýlích v bílém tričku si doslova získal všechny sociální sítě díky svému finálovému gestu na videu. Své umění předvedl kuchař dokonce před Leonardem DiCapriem.

Emoce na každý den

Herečka Winona Ryder zareagovala velmi emocionálně na předání ceny pro nejlepší hereckou sestavu dramatického seriálu ‚‚Stranger Things“. Na pódiu se Winona šklebila, jak jen mohla a diváci usoudili, že hereččin obličej je to nejlepší z celého předávání.

Ivanka Trump nebo spíš Punk

Nehledě na mnohé vtípky o outfitech Ivanky Trump, přišla další žhavá informace. Stačilo, aby se první dcera Spojených států přiznala, že v mládí milovala punk, a uživatelé sociálních sítí se okamžitě rozhodli toho zneužít. Vtipálci si představili, jak by Ivanka vypadala, kdyby v ní tato vášeň přetrvala dodnes.

Princ George

Oblíbenec sociálních sítí princ George na sebe letos upoutal masovou pozornost. Obzvlášť se uživatelům líbila fotka, kde si princ se sehnutými koleny a rozkošně lišáckým pohledem prohlížel vrtulník.


Přečtěte si také