TopStar

4. prosince 2017 15:11

Nejvýraznější beauty transformace roku 2017

I v letošním roce se hvězdy stříhaly, barvily, hubly, přibíraly, zkrátka a dobře, měnily svou vizáž nebo se vracely ke svým původním lookům. Někdo si troufl na radikálnější experimenty, někdo byl více při zemi. Pojďme si připomenout, kdo z hvězd překvapil fanoušky v téměř uplynulém roce nejvíce.

Emilia Clarke

Hrdinka seriálu Hra o trůny, jemná blondýnka, byla do poslední chvíle věrná své tmavovlasé podobě. Letošní rok však nevydržela a v září propadla kouzlu světlovlasých a nechala se obarvit. Tento krok nazvat spontánním rozhodně nelze, v rozhovorech se herečka nechala pokaždé slyšet, že změnu barvy vlasů plánuje už dlouhou dobu, vlastně pokaždé, když si na sebe bere paruku pro svou roli ve Hře o trůny.

AAAAHHHHHHH SHHHHIIIII****** I done did it. Mother of dragons meet Emilia. Emilia meet mother of dragons. If you squint just so you might never know. All hail to the magnificence of @kevalexanderhair and @candicebanks74 the genius creators of 'KHALEESI WIG' (and not forgetting all the hair on game of thrones for 8 glorious years) for at long last making this magical moment a reality. #khaleesikicksoff #gameofthrones #cominghomeneverfeltsogood Příspěvek sdílel uživatel @emilia_clarke, Zář 19, 2017 v 6:18 PDT Macaulay Culkin

Letos v létě Macaulay příjemně překvapil všechny své fanoušky, kteří už ani nedoufali v to, že by oblíbený dětský hrdina přestal děsit svým vzezřením. Své doby vypadal představitel Kevina McCallistra jako bezdomovec, který přežívá v příbytcích pro drogově závislé (a nejsme daleko od pravdy). Špinavé oblečení, špinavé neostříhané vlasy a přehnaná hubenost jsou minulostí a koncem července byl Macaulay vyfocen ve velmi příznivém stavu. Tvrdí se, že v tom měla prsty i ženská ruka, konkrétně herečky Brendy Song.

#macaulayculkin # Příspěvek sdílený (@teatralnayaveshalka), Pro 3, 2017 v 2:07 PST Tori Spelling

V letošním roce byly trendy vlasy všech duhových barev, proto se mnohé hvězdy rozhodly využít tento hit a obarvit se do té své ‚‚duhy“. 44letá Tori Spelling nebyla výjimkou, v létě se hvězda Beverly Hills 90210 a matka pěti ratolestí rozhodla obarvit na růžovo a posléze i na fialovo. Je však pravda, že příliš dlouho to herečce nevydrželo a dnes je opět zářivá blondýnka.

Imagine I only visit resorts where I match the landscape? Beautiful #oc evening! Breathtaking views from our room at @monarchbresort #summerofstaycations #danapoint #purpleisthenewblonde #thelavendarlife #familyadventures #makeupfree #staybeautiful #skincareregime #beautyboxbytori Příspěvek sdílený Tori Spelling (@torispelling), Čen 19, 2017 v 7:54 PDT Cara Delevingne

Cara je mistryní změn a dojít k závěru, jaký look hvězdné modelce sedí nejvíce je téměř nemožné. Světlé vlasy, tmavé vlasy, růžový odstín, stříbrná blond, dlouhé vlasy, ježek, tohle vše si Cara vyzkoušela během několika posledních let. V letošním roce se stalo nejradikálnější proměnou její ostříhání na kluka. Nebude divu, pokud se Delevingne rozhodne do konce roku změnit look ještě jednou.

Seeing RED @burberry Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne), Lis 1, 2017 v 12:09 PDT Katy Perry

Asi jediná hvězda, která může konkurovat Caře v ohledu transformací vzezření. Pro zpěvačku Katy Perry také nebyl nikdy problém změnit ze dne na den svůj vzhled co nejradikálněji. Z posledních změn hvězdy je tou nejzásadnější její střih na kluka v platinové blond. V dubnu letošního roku předvedla Katy před fanoušky svůj nový look, nechala se prý inspirovat modelkou Agyness Deyn. Tato britská modelka kdysi oslnila svět podobnou vizáží.

A group of flamingos is called a FLAMBOYANCE which is what I am naming my side project ok

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry), Zář 29, 2017 v 9:55 PDT


Přečtěte si také