TopStar

18. září 2018 12:20

Ilona Blašková

Nekonečný příběh Leoš vs. Kazma pokračuje. Co se Leošovi nelíbí?

Nekonečný příběh Leoš vs. Kazma pokračuje. Co se Leošovi nelíbí?

Známému moderátorovi leží Kazmovo akce pořád v žaludku. Na své sociální síti měl Leoš Mareš potřebu se vyjádřit k rozhovoru s režisérem One Man Show Markusem Krugem. „Omlouvám se Všem, že Vás ještě otravuji s tímto tématem, ale nedá mi to. Je půlnoc, přesně šest dní od zveřejnění nové One Man Show. Už jsem si myslel, že kauzu nebudu dále komentovat, ale včera jsem si všimnul na Seznamu rozhovoru s Markusem Krugem. Titulek zněl “Leoš nám opravdu milion nabídl. My ale nechtěli, aby něco platil” říká Kazmův režisér. Tak jsem si řekl, že bych vlastně rád uvedl tvrzení pana Kruga, skutečnou časovou sousledností událostí na pravou míru,“ píše Mareš k časové ose.

Podle něj byly zprávy se žádostí o peníze poslány hned dvakrát a to až poté, co se zvedla vlna kritiky. Tvrdí, že teorie o tom, že vyjednávání byla jen provokace, je prý naprosto nesmyslná. „Obě zprávy, které mi Kazma poslal, byly z úterý 24.dubna. Jedna přišla ve 21.14 a druhá ve 23.57,“ pokračuje Leoš, který neopomněl zmínit, že sám režisér říká: „My se dokážeme přizpůsobit tomu, co se stane”, což má jen potvrzovat, že celá akce měla původně jiný scénář.

„Kdo sleduje naší tvorbu, tak si myslím, že byl od samého začátku na naší straně, protože tušil, že to asi není všechno. V díle s Prostřenem a Touretteovým syndromem jsme se zavázali, že pokud to bude možné, chceme náš dosah použít pro dobrou věc. A to je něco, čeho se držíme. Na Vánoce jsme založili nadační fond One Man Show Foundation. Díl, kdy jedna celebrita ukradne ferrari druhé celebritě, není něco, co bychom udělali. Kvůli tomu jsme nezakládali nadaci. To by bylo málo a pod to bychom se nepodepsali,“ tvrdí režisér a scénárista Markus Krug, podle kterého dělali vše s dobrým úmyslem.

Co na to asi řekne Kazma? Celou věc budeme dále sledovat. Jsme zvědaví, co všechno ještě vypluje na povrch.

Sdílejte článek

Přečtěte si také