TopStar

8. května 2015 19:17

Lucie Průchová

„Nemáme se za co stydět,“ volají do světa synové Donalda Trumpa a fotí se s mrtvými zvířaty!

Synáčci miliardáře Donalda Trumpa pózují se svými „trofejemi“ - mrtvá těla z velkého afrického lovu. Je na nich vidět, že zabíjet tyto krásná zvířata, jim dělá opravdu veliké potěšení, o čemž nás přesvědčily i jejich šťastné úsměvy.

Ačkoli Donald Trump Jr. a Eric Trump popírají, že by dělali něco špatného a hrdě o sobě říkají, že jsou lovci, mnozí obhájci zvířecích práv mají úplně jiné mínění!

Na jedné z fotografií drží Don (34) uříznutý ocas slona a v druhé ruce má nůž, kterým asi ocas uřízl.

Další, zvláště nechutná fotografie zachycuje bratry, stojící vedle krokodýla visícího z oprátky zavěšené na stromě.

Snímky byly zveřejněny na internetových stránkách společnosti, která provozuje lovecké výlety do Matetsi oblast v Zimbabwe poblíž Victoria Falls.

Společnost s názvem Hunting Legends potvrdila, že to není poprvé, co si tito realitní magnáti s nimi vyjeli na lovecký výlet. Průvodce dodal, že oba měli „přesnost skutečného střelce.“

Don hned reagoval na rozzlobené komentáře na Twitteru, a argumentoval, že jejich akce byla oprávněná, protože maso bylo použito ke krmení hladových vesničanů.

„Mohu vás ujistit, že jsme ty zvířata nezabíjeli jen pro potěšení, vesničané byli velice šťastní, když jsme jim dali maso, které se jim nedostává. Byli velice vděční.“ odpověděl jednomu uživateli Twitteru.

Jejich otec nesdílí názory svých synů, a řekl: „Moji synové milují lov. Jsou to lovci, a jsou v tom dobří. Nejsem zastánce lovu a jsem překvapený, že se jim to líbí.“

„Ale vím, že cokoli, co udělali, bylo 100% v pořádku, pokud jde o loveckou etiku,“ pokračoval pan Trump.

Sdílejte článek

Přečtěte si také