TopStar

18. dubna 2018 08:10

Nemoc si nevybírá: Pro tentokrát skolila herečku Pavlu Vitázkovou

Seriálová herečka a maminka dvou dítek Pavla Vitázková (39) v současnosti trpí nepříjemnou nemocí, která postihuje ve většině případů malé děti. Pavla si však neštovicemi v dětských letech neprošla a dnes je připoutaná kvůli vysoce nakažlivé nemoci k posteli.

‚‚Čtyřicítka klepe na dveře a já si, prosím pěkně, uženu neštovice! Takže s pravdou ven, takhle vypadám bez make-upu, večer to přilíčím tekutým pudrem, střídá se zimnice s horečkami, moje stehna, břicho, záda, prsa vidět opravdu nechcete... Ne! Nechcete. A co je nejhorší? Nemám doma zmrzlinu, croissanty ani šampus! Ku*va drát, mám já to nějaké mládí?‘‘ napsala rozhořčená herečka na svém Instagramu.

‚‚Je vidět, že jsem ještě dítě a budu věčně mladá,‘‘ poznamenává s vtipem maminka čtyřleté barbory a roční Rozálie. Naštěstí má Pavla ale velkou oporu ve svém manželovi a hereckém kolegovi Dušanu Vitázkovi (37).

Plané neštovice jsou infekční virové onemocnění, které patří mezi běžné nemoci především v dětském věku. Šíří se vzduchem kapénkovou infekcí. Neštovice v dospělém věku jsou velmi vážným onemocněním. Vyrážka je podstatně masivnější než u dětí a přehnaně svědí. Při rozškrábání může dojít k zánětlivým projevům na kůži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také