TopStar

9. listopadu 2018 14:00

Nemocná Iva Pazderková ruší pracovní projekty

Iva Pazderková (38) je známá svým workoholismem. I když je nachlazená, tak v práci a rozjetých projektech vesele pokračuje. To se jí ale vymstilo. Nápor nemoci a pracovního nasazení její tělo nezvládlo a zpěvačka je teď nucena odpočívat a práci značně omezit.

‚‚Snažím se celý život poctivě pracovat. Znamená to pro mě především myslet na diváka, kolegy, na všechny. A v podstatě celý život to znamená permanentně přecházet své bolesti, nemoci a vyčerpání. Dokud stojím, dýchám a aspoň trochu mluvím, pracuju,‘‘ napsala herečka na svém Instagramu.

A nějakou dobu si v posteli jistě poleží. Její tělo zkrátka náporem všech vlivů nevydrželo a zkolabovalo. Iva si to ale uvědomuje a dušuje se, že už na sebe bude mírnější. ‚‚Takže už nikdy nebudeme přecházet nemoci, ju? Slibme si to,‘‘ s dávkou humoru poznamenává.

Herečka rovněž chápe, jak bezohledně se ke svému tělu chovala, a že právě tělo je její pracovní nástroj. Permanentně ho využívá na tisíc procent nehledě na to, zda je fit nebo ne. Tvrdí, že kdyby ho opravila už při prvním problému, tak se nedostane do této fáze. A doplácí na to i fanoušci, protože jim pak ruší představení. No, přejeme hodně zdraví a doufáme, že bude Iva rychle svěží jako obvykle!

Sdílejte článek

Přečtěte si také