TopStar

10. ledna 2018 12:14

Nemocná Michaela Ochotská? Takhle by se chtěla léčit každá žena!

Už od začátku nového roku se na známé hvězdy českého showbyznysu lepí jedna nemoc za druhou. Nedávno si své angínové období užila partnerka a snoubenka Leoše Mareše Monika Koblížková. Nyní ji vystřídala bývalá moderátorka Michaela Ochotská. Ta však boj s nemocí vyhrává a stále vypadá fantasticky.

Dámy, myslely jste si, že marodit lze jen s opuchlými tvářemi, červeným nosem a mastnými vlasy? V případě třiatřicetileté moderátorky Michaely Ochotské to rozhodně neplatí. ‚‚Hezký začátek týdne. Čaj, med, citron, zázvor. Ještě, že mám toho nejlepšího doktora na světě,“ připsala Michaela ke svému příspěvku na Instagramu, kde se široce usmívá. Nehledě na rozradostněný úsměv je precizně nalíčená, nezapomněla ani na šperky, no a jak jinak se vyfotografovat než nahá.

Pokud myslíte, že má Michaela na mysli nějakého konkrétního lékaře či nového přítele, jste na omylu. Ochotská má na mysli svého synka Andrého, který se připravuje na své budoucí povolání a nyní praktikuje na mamince.

Od loňského ledna si Michaela Ochotská může opět říkat single. Její manželství s hvězdným tenistou Lukášem Rosolem zkrachovalo. Nejenže její bývalá láska si našla novou partii, ani Michaela dlouho neotálela a už si užívá po boku nového objevu. Prozatím svůj nově začínající vztah ale nekomentuje a jen se tajemným neznámým chlubí na Instagramu. Kdo ví, zda měla Ochotská na mysli jako svého lékaře jen synka Andrého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také