TopStar

24. července 2015 12:08

Tereza Javorová

Nemůžu si najít holku, protože vypadám jako filmová hvězda, stěžuje si dvojník Colina Farrella. Jejich podoba je neuvěřitelná!

Sníte o tom vypadat jako filmová hvězda? Není moc o co stát. Devětadvacetiletý James Martin z Londýna vypadá jako dvojče herce Colina Farella, ale místo užitku mu to je spíše ke škodě. Nemůže najít pravou lásku.

James je neustále honěný fanoušky žadonícími o podpis. Myslí si totiž, že potkali slavnou filmovou a seriálovou hvězdu Colina Farella, kterého momentálně milují například v seriálu True Detectives.

I když se Londýňan rozhodně netají tím, že není uhrančivým Colinem, málokdo mu to věří. Jejich podoba je neuvěřitelná.

James se proto už dostal do těch nejvyhlášenějších klubů a barů, kde měl kompletní servis. VIP salónky, modelky, otevřený bar a soukromé show. "Vždy jim opakuju, že nejsem on, ale nevěří mi. Asi si myslí, že na sebe nechci strhávat pozornost a jsem roztomile skromný. Dál už jim to proto nevymlouvám," říká James, který stejně jako Colin pravidelně navštěvuje posilovnu a maká na svojí postavě.

Jeho vzhled mu však někdy může být spíše přítěží. "Nemůžu si najít stálou partnerku. Dívky si většinou myslí, že jsem Colin nebo jim alespoň dělá dobře být s někým, kdo vypadá jako on. Chci ale, aby některá milovala skutečně mě."

Tmavovlasý, urostlý muž si navíc stěžuje, že ho ženy občas automaticky považují za děvkaře, protože to by od filmové hvězdy čekaly. I když jim pak řekne pravdu, nálepky se nezbaví.

Nutno ale říct, že i když je v něčem podoba s Colina Jamesovi na obtíž, tak si tím i celkem slušně vydělává. Zvou si ho na různé show a zábavné akce, ze kterých honoráře nejsou rozhodně malé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také