TopStar

1. června 2018 10:15

Nenalíčená Klára Issová: Co na ni říkáte?

Jak vypadá herečka Klára Issová (39) mimo filmová plátna? To prezentovala před nedávnem na jedné z fotek svého Instagramu. Éterická kráska se předvedla nenalíčená s mastnými vlasy a brýlemi. I přesto byste ji na ulici snadno poznali díky jejímu ikonickému úsměvu. Tak co, jak se vám líbí?

‚‚Bez make upu, mastný vlasy, ale nejšťastnější na světě...našla jsem ráj na zemi,‘‘ napsala Klára k své fotce. Hned další den ale zveřejnila fotografii, kde vypadá upraveně jako vždy a navíc s novým účesem. Tak či tak, Klára vypadá dobře stále.

Přestože hvězda filmu ‚‚Indiánské léto‘‘ nebo ‚‚Anděl Exit‘‘ působí jako suverénní žena, ve skutečnosti je úplně jiná. Na rozdíl od své sestřenice Marthy je Klára spíše submisivní a sama se nechává slyšet, že je Martha z úplně jiného těsta. Ví, co chce, a také si za tím umí jít. To ale neznamená, že Klára je nějaká zakřiknutá chudinka. Třeba když v Karlových Varech potkala svého bývalého přítele ruku v ruce s vlastní sestřenicí, chovala se jako pravá dáma. Davida s Marthou neřešila a takhle se snaží působit i dnes. Nedělat si z ničeho hlavu a být zkrátka šťastná.

Česká herečka se narodila 26. dubna 1979 v Praze. Dětství prožívala v obci Zdiby kousek za Prahou. Její otec Michel původem ze Sýrie vystudoval FAMU spolu se svým starším bratrem Morisem, který je otcem Marthy Issové, sestřenice Kláry.

Rodiče dívky chtěli, aby se v dětství něčemu věnovala, a tak ji otec s jejím bratrem Michelem přihlásil do dramatického kroužku. Chodila ale i na keramiku a ráda vyšívala. Po úspěšném absolvování talentových zkoušek studovala šest let v Praze Konzervatoř, v oboru hudebně-dramatickém a zdárně ji dokončila v roce 1999.

Sdílejte článek

Přečtěte si také