Extrém

10. července 2015 15:28

Lucie Průchová

NENÉ! Říká si Sněhová vločka a hraje si na Britney Spears! Vypadá ale jako zpívající velryba

Dej si pozor, Britney! Narostla ti konkurence, a když říkáme, narostla, tak to myslíme vážně. Tato žena opravdu narostla do gigantických rozměrů a snaží se prorazit v showbyznysu.

Zpěvačka vážící 168 kilogramů a měřící 185 centimetrů nosí průsvitné šaty s flitry a myslí si, že je neodolatelná. Dokonce tvrdí, že je zaplavena nabídkami k sňatku.

Třiačtyřicetiletá pěnice maďarského původu vystupuje pod uměleckým jménem Snowflake a nyní nahrála novou píseň – „My Mission Is You.“ To musíte vidět:

Vypadá spíše jako vorvaň než delfín z filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv, po kterém převzala jméno. Přesto jí nechybí sebevědomí a věří, že se prosadí v hitparádách.

V novém klipu se nechala inspirovat popovou hvězdou Britney Spears a jejím hitem Toxic.

„Myslím, že vypadám jako Britney Spears po patnácti dětech. V showbyznysu má každá celebrita dokonalé tělo. Aby ne, když je upravené ve Photoshopu, aby vypadalo bezchybně. Ale to je ve skutečnosti na míle vzdálené realitě,“ prozradila zpívající švadlenka.

„Myslím si, že jsem něco zvláštního, a že mi moje tělesné proporce mohou pomoci, abych se prosadila, protože v dnešní době je velice těžké vyniknout. Je dobré, když jste něčím zvláštní, díky čemuž si vás všichni snadno zapamatují,“ dodala.

Tak uvidíme, jak se rodačka z Budapešti v žebříčcích hitparád umístí.


Přečtěte si také