TopStar

6. prosince 2015 13:39

Michal Chalupa

NENE! Tahle vyžilá šlápota, že je Miley Cyrus? Nejdřív drsné PÉČKO, a teď tohle!

Miley miliony lidí zbožňují, ale těch, kterým leží v žaludku je ještě víc. Není divu. Sice jde odost originální postavičku, ale její bizarní a mnohdy i nechutné výstřelky nepotěší úplně každého. Proto se často stává terčem zlomyslných žertů.

Miley Cyrus je kontroverzní hvězdou současné popové scény a více než její zpěv, zaujmou naprosto fantastické stylizace, kterými pravidelně šokuje. Svérázná provokatérka s věčným jointem v puse je také vděčným námětem pro různé parodie a zesměšňování. Typickou ukázkou je zveřejněné porno ze zákulisí, kde si to po koncertě hodně žhavě rozdává s jedním z tanečníků. Jenže při podrobnějším zkoumání vyjde najevo, že je to dvojnice.

Teď se zase po internetu šíří „uniklá“ obálka připravovaného časopisu W, na jehož titulní stránce Miley pózuje. Parodie na známý časopis i nebohou Cyrus je poměrně krutá, protože zpěvačka vypadá jako dlouhými lety dřiny prověřená prostitutka nejlacinější cenové kategorie. Kdo má bývalou Montanu rád, toho to rozčílí a ostatní se zlomyslně uchechtávají. Jak už to bývá…

Sdílejte článek

Přečtěte si také