TopStar

19. ledna 2018 09:20

Není na to mladá? Dcera Johnnyho Deppa nahoře bez

Mladičká dcera hollywoodského herce Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp (18) se nechala nafotit svým přítelem, experimentálním fotografem Lukem Gilfordem. V průběhu několika dní spolupracovali na ‚‚čistých“ fotkách (podle slov fotografa). Vše probíhalo v přátelském duchu a domácí atmosféře. Možná právě proto se kráska zapomněla obléci...

‚‚Myslím, že blízkost a důvěra se rozvíjí úplně stejně jako vztah, skrz vzájemnou úctu a určitý časový horizont. Automatická blízkost neexistuje. A nejsme na silnici v jednosměrce. Vztah, ať už jakýkoli vyžaduje úsilí, trpělivost a lásku. Jelikož to oba s Lily-Rose víme, rozhodli jsme se na novém focení spolupracovat,“ napsal k fotografii na Instagramu její autor.

K některým fotkám inspirovala dvojici Lilyina matka a někdejší modelka Vanessa Paradis. ‚‚Posílali jsme si odkazy a některé z nich byly právě o Vanesse. Koupili jsme teda paruku, ve které pózovala i máma Lily před několika desítkami let. Strávili jsme několik dní doma a jen jsme si povídali. Žádné pózování, žádné focení. Jen my dva a náš kamarád Walker,“ pověděl o focení Luke Gilford.

Ve výsledku Lily-Rose souhlasila, že se nechá nafotit i nahoře bez s cigaretou v ruce. Jak známe Lily, mnoho přemlouvání to asi nestálo. Nejlepší fotky se ale podle autora i modelky povedly ty, kde mladičká kráska pláče. ‚‚Právě tahle zkušenost mi napomohla pochopit, nakolik je důležité spolupracovat s někým, kdo je vašim přítelem, ke komu pociťujete důvěru a respekt,“ nechal se slyšet fotograf.


Přečtěte si také