TopStar

28. května 2015 11:12

Lucie Průchová

NESKUTEČNÁ PROMĚNA ze slizouna v bouchače! Poznáváte Stiflera z komedie Prci, prci, prcičky?

Jsme si téměř jisti, že se nenajde člověk, který by neznal americkou komedii z roku 1999 Prci, prci, prcičky a neválel se u ní smíchy.

Originální název filmu je American Pie a není žádným tajemstvím, že je film pojmenován podle scény, kterou si vybaví každý z nás: hlavní hrdina masturbuje, a to za pomoci velice nezvyklé pomůcky – koláče.

Hlavní postavy tohoto úspěšného, nestárnoucího filmu jsou Jim a jeho nejlepší přátelé Finch, Oz, Kevin, ale ještě je tu jedna osoba, frajírek jménem Steve Stifler, kterého ztvárnil Seann William Scott.

Steve Stifler je sexem posedlý arogantní hulvát, který si jen užívá, sbalí každou holku, kterou si umane, jen pro to jedno, co je pro něj v životě důležité – sex. Další jeho oblíbenou zábavou kromě holek jsou pařby a večírky, které pořádá za podpory své matky.

Je to už ale přece jen pár let, co se tento film točil, a bohém Steve se nám v poslední době malinko změnil. Z cucáka ze střední školy se stal na pokraji čtyřicítky namakaný vyhazovač z baru. Jak se vám líbí jeho nová image?

Také jste dostali chuť si tento film pustit? Nedivíme se, je potřeba se odreagovat!

-lup

Sdílejte článek
Štítky komedie

Přečtěte si také