TopStar

10. ledna 2019 08:00

Tereza Šulcová

Neskutečná proměna: Zpěvačka Karry Katona se pochlubila svou fitness postavou

Bývalá hvězda z britské dívčí kapely Atomic Kitten se pochlubila svou proměnou a nabádala ostatní k tomu, aby si šli za svými sny.

„Máme první pondělí v roce 2019! Rozhodla jsem se Vám ukázat svoji proměnu, za kterou stálo hodně úsilí. Nyní mám neskutečně energie a cítím se naprosto úžasně. Obrovské poděkování patří mému týmu @skinnyrevolutionuk za to, že mi pomohli vrátit se ke své vysněné postavě a hlavně koníčku, fitness. Máte taky takový sen? Nečekejte na zítra, začněte dnes,“ apeluje umělkyně.

Ve svých osmatřiceti letech si Karry řekla dost. Takhle dál to nejde a pustila se do boje se svojí postavou. Zpěvačka má pět dětí, a to se podepsalo na její postavě. Navíc si nedokázala najít čas pro sebe, což byl zásadní problém. Ale tomu je dnes konec. Katona ukazuje, že všechno je možné, pokud člověk chce.

Její manžel George Kay je na ni náležitě pyšný. Fanoušci se ale v názorech rozcházejí. Většina jí gratuluje ke krásné postavě, ale člověk se nikdy nezavděčí všem. „Dřív jste vypadala přirozenější, tahle postava není nic pěkného,“ vzkazuje fanoušek. „Jak se opovažujete nabádat lidi, aby zhubli? Vždyť jste jen kost obalená svalem. Sledují vás i mladé slečny, to si uvědomte,“ apeluje další uživatel.

Britská hvězda na komentáře nereaguje a jak se pochlubila na svém Instagramu, postava není jedinou věcí, kterou tato hvězda na sobě změnila. S příchodem nového roku obarvila své vlasy na extravagantní růžovou barvu a vypadá spokojeně!

Sdílejte článek
Štítky fitness

Přečtěte si také