TopStar

25. ledna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Nestárnoucí Naomi Campbell opět na scéně! A stále okouzlující!

O bývalé topmodelce Naomi Campbell (48) si mnozí již mysleli, že se nadobro stáhla do modelingového důchodu. A skutečně je pravdou, že temperamentní modelka poslední roky trávila mimo přehlídková mola. Kvůli přehlídce módní značky Valentino však udělala výjimku. A bylo se na co koukat!

Po neuvěřitelných 14 letech se světová topmodelka Naomi Campbell opět vrátila na přehlídkové molo! Výjimku udělala kvůli italské módní značce Valentino – a opravdu to stálo za to!

Naomi mezi diváky a všudypřítomné novináře nakráčela v dlouhých černých šatech ke krku, které byly až k bokům průhledné! Přihlížející se tak mohli pokochat pohledem na téměř nahou Naomi, která ani po čtyřicítce neztratila nic ze svého půvabu a sex-appealu.

Nejen modelka, ale také návrhář Valentino Garavani sklidil bouřlivý potlesk za svou přehlídku na pařížském týdnu módy. Fanoušci i odborníci kvitují jeho večerní róby, které pro svou originalitu a lehkost nikdy nezůstanou na červeném koberci bez povšimnutí.

Valentino Clemente Ludovico Garavani chtěl být módním návrhářem již od dětství, také proto vystudoval specializovanou francouzskou oděvní a designérskou školu Chambre Syndicate de la Haute Couture. Na základě konkurzu se posléze stal pracovníkem francouzského módního domu Jean Desses, kde po dva roky spolupracoval s Guy Larochem. Ve Francii působil v letech 1949–1959.

Poté se vrátil do rodné Itálie, kde v roce 1959 poprvé představil svoje oděvní kolekce. Jeho popularita a známost velmi rychle stoupala nejprve v Itálii, brzy však po celém světě. Stalo se tak v roce 1962, kdy upoutal pozornost na módní přehlídce ve Florencii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také