TopStar

25. května 2018 00:03

Nestydatá Ornella Koktová se předvedla v plastovém sáčku

Hvězda reality show Štiky Ornella Koktová (25) šokovala své fanoušky pořádně pikantní fotkou. Prý bojuje za životní prostředí a snímkem, kde pózovala nahá v plastovém sáčku, podpořila projekt STOP zbytečným obalům a plastům v našich životech. Co na ni říkáte?

Ornella Koktová si našla novou příležitost, jak šokovat své fanoušky. Snímek na sociálních sítích vyvolal bouřlivou reakci a Ornellini sledující komentovali fotku velmi rozporuplně. ‚‚Já jsem si pořídila takový ty bytelný tašky, který vydrží dlouho. Automaticky tam ty potraviny naházím a odnáším do kufru auta. A přijde mi, že čím dál tím míň lidí ty igelitky používá, což je dobře,‘‘ zmínila v jednom z rozhovorů manželka Josefa Kokty.

Celou rodinu se snaží převychovat ke zdravému stylu života a k tomu patří i tříděný odpad a vyvarovat se koupi potravin v plastu. I plastové oblečení přijde Koktové zcela absurdní. ‚‚Tím jsme se snažili poukázat na to, že je to fakt nesmysl. Stačilo 15 minut a já měla nohy uvařený. To jsem si říkala: Karle Lagerfelde, ty ses úplně zbláznil.‘‘

Není to tak dávno, co syn Ornelly Quentin Kokta oslavil páté narozeniny. ‚‚Právě dnes je tomu přesně 5 let, co se mi tahle milovaná prdelka narodila... Nemůžu tomu uvěřit, že se na mě dneska smál už takhle velký kluk! Krásné narozeniny, MILÁČKU náš nejmilovanější,‘‘ napsala nadšená Ornella ke své fotografii na Instagramu. Ne všichni fanoušci byli ale nadšeni a chlapci skrze sociální sítě nepopřáli vše nejlepší. Fanoušci se na něj i jeho maminku sesypali a zkritizovali. Prý žádný zdravý životní styl chlapci nepomůže. ‚‚Velký je až moc, měli byste s tím něco dělat, už tak se mu všichni budou smát kvůli jménu a rodičům,‘‘ nechal se slyšet jeden z negativně naladěných sledujících.


Přečtěte si také