TopStar

17. srpna 2015 12:04

Michal Chalupa

NESTYDATÁ Sharon Stone (57) ukázala vnadné POPRSÍ a VYHOLENÝ klín: Zoufale shání chlapa!

Hollywoodská hvězda Základního instinktu Sharon Stone se postarala o pozdvižení, když s téměř šedesátkou na krku zapózovala pro americké vydání časopisu Harper´s Bazaar. Co ji k tomu vedlo a jak to dopadlo?

Když v roce 2001 prodělala Sharon Stone mrtvici, málokdo by sázel na návrat sex symbolu 90. let v takové formě. Dokonce ji leckdo už odepisoval. Herečka nazastírá, že svůj vzhled od té doby udržuje i za pomoci estetické medicíny třeba výplněmi kyselinou hyaluronovou. „Dnes už je to celkem běžné nechat si výplně dělat, prostě je to zkrášlující ošetření. Jako řasenka a výplň. Je to mnohem lepší alternativa, než si nechat rozřezat tvář a nakonec vypadat, jako když vás vsaje větrný tunel,“ říká Sharon.

Když se Stone před dvěma lety rozešla se svým o 27 let mladším zajíčkem, asi těžko tušila, že od té doby zůstane sama. Chlapa hledá tak úpěnlivě, že se dokonce zájemcům nabízí: „Při flirtování už bývám celkem nestydatá, ale myslím, že muži nechápou, že flirtuji. Říkají si –‚Ó, jak je vtipná‘! Jestli je někde někdo dospělý, který by mě rád pozval na rande, ať prosím volá Harper´s Bazaar.“ Tak co, jdete do toho? A jak se vám vůbec fotky Sharon Stone pozdávají?

Sdílejte článek

Přečtěte si také