TopStar

12. ledna 2018 11:05

Nestydatý Hugh Grant: Kdo z jeho kolegů je podle něj blázen a kdo ho chce zabít?

Sedmapadesátiletý hollywoodský herec Hugh Grant má rád upřímnost. A někdy to pořádně přepískne. V jednom z jeho posledních rozhovorů se nechal slyšet, co si myslí o svých hereckých kolezích Meryl Streep, Emmě Thompson, Robertu Downey Jr. a dalších. A že to byla pěkně ostrá slova!

Grant začal svou ironickou kritiku od Emmy Thompson, se kterou spolupracoval na snímcích ‚‚Rozum a cit“ nebo ‚‚Láska nebeská“. Herečku sice označil za geniální, pár jízlivých slov si ale neušetřil: ‚‚Tak trochu není normální. Každý rok je šílená víc a víc,“ řekl s úsměvem přehnaně pravdomluvný herec.

O své kolegyni ze snímku ‚‚Božská Florence“, oscarové herečce Meryl Streep, řekl Hugh, že je jedna z nejfantastičtějších žen planety. Nezapomněl ale upozornit na její zrak: ‚‚Meryl moc dobře nevidí, ale čočky odmítá. Pak mám vždy strach, že se pro ni stanu při natáčení scén Denzelem Washingtonem.“

O Robertovi Downey Jr. Hugh řekl, že při natáčení filmu ‚‚Čas smyslnosti“ se mu s hereckým kolegou nepodařilo navázat přátelství. ‚‚Nesnáší mě! Stačilo, aby se na mě podíval, a už mě chtěl zabít,“ pronesl velmi pobouřeně Grant.

Se svou filmovou partnerkou Renée Zellweger je na tom zdánlivě konfliktní Grant o dost lépe. ‚‚Renée mě má ráda a já mám rád ji! Samozřejmě, že je z hlediska šílenosti v té samé kategorii jako Emma Thompson, ale stejně je neuvěřitelná a má ohromnou duši. Jednou mi poslala hrozně moc fotek nahých žen. Na to se nedá zapomenout, protože jsem je dostal těsně před příjezdem do Marrákeše, tam mi byly fotky zabaveny a já byl považován za nějakého kupce bílého masa,“ vyprávěl herec svou vtipnou historku.

Připomeňme si, že už brzy se Hugh Grant a jeho milá Anna Eberstein stanou rodiči. Pro herce to bude už páté dítě, pro devětatřicetiletou Annu třetí. Pár vychovává společně dvě děti, pětiletého chlapce a dvouletou dívenku. Další dvě děti zplodila Grantovi jeho bývalá přítelkyně, čínská herečka Tinglan Hong. V průběhu 7 let 5 dětí? Hugh se zkrátka nezdá.


Přečtěte si také