TopStar

19. července 2013 16:30

Dagmar Dandová

Neteř Julie Roberts: Zatčená kvůli bitce s milencem!

Emma Roberts (22), americká herečka a neteř slavné hollywoodské hvězdy Julie Roberts (45), má pro strach uděláno. Pokud se jí něco nelíbí, vykasá si rukávy a použije pěsti. Pro Emmu není problém zmlátit ani vlastního partnera.

Mladá herečka se dostala do konfliktu se svým partnerem, hercem Evanem Petersem (26) v hotelovém pokoji v Montrealu. Očitý svědek události prozradil portálu TMZ.com, že v pokoji slyšel nejdříve hádku, a poté bitku, takže okamžitě zavolal policii.

Muži zákona na místě herečku okamžitě zatkli. Byla to totiž právě ona, kdo byl v bitce útočníkem. Emma svého partnera zatím stihla surově zmlátit. Evan potyčku odnesl s rozbitým nosem a podlitinami na obličeji a rozhodl se na svou přítelkyni okamžitě podat žalobu.

„Šlo o nepříjemnou událost. Slečna Roberts byla u výslechu. Na celý incident se partneři snaží zapomenout,“ snažil se chování herečky omlouvat její tiskový mluvčí.

Partnerská potyčka nakonec skončila smírem. Herec seriálu American Horror Story Evan Peters nakonec na svou přítelkyni trestní oznámení nepodal a drsná Emma byla po pár hodinách z vězení propuštěna.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky pokoj bitka julia roberts Evan Peters

Přečtěte si také