TopStar

5. září 2018 11:49

Markéta Škorňová

Netradiční oslava narozenin: Heidi Klum slavila narozeniny svého zajíčka na poušti!

Sotva někdo čekal, že tahle láska vydrží déle než měsíc. Ale opak je pravdou! Světová topmodelka Heidi Klum (45) je už několik měsíců po uši zamilovaná do mladého německého zpěváka Toma Kaulitze, kterého můžete znát z hudební skupiny Tokio Hotel. A právě jeho 29. narozeniny oslavil pár společně v poušti, na festivalu Burning Man.

Že láska nezná mezí, nám již nějaký ten pátek dokazuje modelka Heidi Klum, jejíž srdce si získal mladý zpěvák z kapely Tokio Hotel Tom Kaulitz. Šestnáctiletý věkový rozdíl jak je vidět ani jeden z nich neřeší a svou lásku neskrývají.

A proč by taky měli? Heidi na svůj věk rozhodně nevypadá a Tomovi dozajista stačí.

To ostatně dokázala i na populárním festivalu Burning Man, který se každoročně pořádá v nevadské poušti.

Právě tam modelka oslavila narozeniny svého milého. Ten má před sebou poslední rok jako dvacátník, což si zřejmě dobře uvědomoval, protože si oslavu náramně užil!

A na slavení nebyl sám! Kromě Heidi si pouštní party nenechal ujít ani jeho bratr Bill, který také slavil narozeniny. Kluci jsou totiž dvojčata.

Heidi Klum je německá topmodelka, bývalý andílek Victoria’s Secret, módní návrhářka či televizní producentka. Na svém kontě má nespočet reklamních kampaní, ale i milostných románků. Vychovává čtyři děti.

Tom Kaulitz je basákem kapely Tokio Hotel, která sbírá úspěchy především v Německu a Evropě. Má jednovaječné dvojče Billa, který je rovněž členem kapely.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny Heidi Klum Tom Kaulitz Burning Man

Přečtěte si také