TopStar

24. října 2018 11:40

Markéta Škorňová

Netradiční přiznání: Kendall Jenner špehuje své ex díky falešným profilům!

V show Carpool Karaoke Jamese Cordena se Kendal přiznala, že vytváří falešné profily, aby tak mohla potají sledovat instagramové účty svých expartnerů a sokyň v lásce. Jak se zdá, i světové topmodelky mají problémy jako obyčejné holky.

Show Carpool Karaoke Jamese Cordena je v Americe velmi populární. Jeho posledními hosty byly modelky Kendall Jenner (22) a manželka Justina Biebra Hailey Baldwin (21). Ty byly podrobeny detektoru lži a náramně se u testu bavily. A mimo jiné se přiznaly k zajímavým pikantnostem.

Na krásnou Kendall například prasklo, že si na Instagramu vytváří falešné profily, aby mohla sledovat své expartnery. „Vytvořila jsi někdy falešný Instagram, abys mohla sledovat, co dělá tvůj bývalý?“ zněla otázka. Kendal se smíchem odpověděla- „Ty znáš odpověď! Ano!“

Kendall, která v minulosti randila například se zpěvákem Harry Stylesem či hvězdou NBA Jordanem Clarksonem, je v současnosti spojována s mladším bratrem Belly a Gigi Hadid. „Celá parta spolu tráví mnoho času, Gigi a Bella z toho byly zpočátku překvapení, ale když viděly, že to dvojici klape, tak to mu daly zelenou,“ řekl zdroj pro People magazine.

Sdílejte článek
Štítky tajemství Kendall Jenner carpool karaoke

Přečtěte si také