TopStar

20. ledna 2018 09:00

Netradičnímu páru to stále klape: Sofia Richie je do proutníka a otce tří dětí zamilovaná až po uši!

Scott Disick (34) se proslavil díky své bývalé ženě Kourtney Kardashian (38), kterou ustavičně podváděl. Proto není divu, že i jeho poměr s o 15 let mladší dcerou slavného zpěváka všichni brali jako jeden z krátkých románků. Jak to tak ale vypadá, všechno bude jinak.

Sofia Richie (19), dcera zpěváka Lionela Richieho si začala se slavným proutníkem Scottem před osmi měsíci. V té době nikdo nevěřil, že tito dva spolu mohou vydržet déle jak pár týdnu. Ale světe div se! Kuriózní páreček spolu už téměř rok cukruje jako hrdličky a nic nenasvědčuje tomu, že by to v příštích měsících mělo být jinak.

Nutno podotknout, že Lionel Richie není z chování své dcery nikterak nadšený. Její kariéra přes postel slavných mužů jistě není to, co by si přál. Nevyšlo jí to například s Brooklynem Beckhamem, Justinem Bieberem ani Lewisem Hamiltonem. Jak se zdá, více mladičké kočičce vyhovují starší muži.

A tím je oproti ní právě Scott Disick. Ten se proslavil díky rodině Kardashianů, ve které byl díky Kourtney Kardashian. Právě s ní má Scott tři děti. Jenže od té doby, co se ti dva rozešli v roce 2015, se Scottovi zapalují lýtka a jen málokterá sukně ho nechá chladným.

Ani patnáctiletý věkový rozdíl milencům zdá se nevadí a nebrání jim si užívat krásné slunečné dny naposledy třeba v Mexiku. Uvidíme, jestli Sofia bude matkou jeho dalších dětí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také