TopStar

4. května 2015 11:17

Lenka Zajícová

Neuhodnete, co vyrostlo z tohoto raubíře! Poznali byste slavného českého hudebníka?

Neuhodnete, co vyrostlo z tohoto raubíře! Poznali byste slavného českého hudebníka?

Svoji kariéru začal ve snímku Sonáta pro zrzku. Prošel si tehdy klasickým konkurzem, kdy produkční navštívili jeho školu, a z lavice se tak dostal až před kamery. Zřejmě je tento výrostek uchvátil tím, že neposeděl, a jeho Pohyby uličníka jim naprosto učarovaly. No, není se čemu divit, zcela jistě to nebylo žádný Zkamenělý dítě.

Podle jeho vlastních slov díky natáčení zmiňovaného snímku prožil nejdelší a nejkrásnější prázdniny svého života.

I tak se ale rozhodl, že herectví nebude pro něj. Jeho kroky ho přivedly do světa hudby, kde se z něj stal Šťastnej chlap. Co tedy dělá dnes? Že by Lovec, střelec, doktor & vědec?

Samozřejmě je to Michal Dvořák!

Michal Dvořák se aktuálně věnuje velkolepému projektu Vivaldianno.

Dokonalá symbióza moderní animace, tance i mluveného slova s hudebníky světové elity osloví i ty nejnáročnější diváky a posluchače.

Příběh napsal Tomáš Belko, který s Michalem Dvořákem spolupracoval již v minulosti.

Například na písních skupiny Lucie "Noc", "Pod měděným nebem" a na libretu k muzikálu "Větší než malé množství lásky". Autor celého projektu Michal Dvořák o něm říká: „Vivaldianno – Město zrcadel, je svým zpracováním, obsazením, dvouletou přípravou, investicemi a především skvělým realizačním týmem splněním mého hudebního snu. Doufám, že se i plánované zahraniční koncerty v Evropě, Asii a Americe setkají s takovým úspěchem jako u domácího publika“.

Více informací o velkolepém projektu Vivaldianno ZDE:


Přečtěte si také